La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 629 Culés

konto usunięte

6

Przecież fifa i uefa to stare siwe chłopy które robią na swoich wałach więcej monet niż mennice. Superliga nie wydaje mi się żeby była jakimś super pomysłem, ale idzie to w dobrym kierunku bo ktoś w końcu przeciwstawił się monopolowi. Zrobili ligę narodów, mistrzostwa w Katarze (gdzie pracownicy z krajów trzeciego świata żyją jak zwierzęta i giną na budowie) gdzie było smarowane i to grubo żeby Katar to dostał. W zimę. I oni jakoś w pupie mieli piłkę klubową, Katar zapłacił to będzie miał. Mają problem się bo ucieka im nie dojna krowa, a całe pastwisko. Transmisje telewizyjne, umowy sponsorskie, będą największe w historii futbolu prawdopodobnie a oni co teraz mają powiedzieć swoim kontrahentom? Sory, nie będzie np. dwumeczu United-Barcelona ale w zamian puścicie sobie Valencia-Everton w tej samej cenie. Wodospad finansowy zamienił się w wąż ogrodowy i nie wiedzą co robić.
Zabronią im grać? Już widzę kto ogląda La ligę bez Realu Atletico i Barcy albo Premier League bez top 6. Tak samo jak mistrzostwa świata z zawodnikami spoza superligi.
To we Włoszech chyba Balotelli wróci do kadry.
Mają problem o ideologię, że niszczą futbol, a kto przymyka oczy na finanse PSG, City a krzywdzi mniejszych. Europejskie finały w innych kontynentach Liczę że super liga ewoluuje w np. dwie ligi gdzie będą spadki i awanse. Poza tym jak kluby z super ligi będą miały mnóstwo $$$ to zarobią również inni np. na transferach. I w końcu będzie to super liga, rzeczywiście ogólnie mocna paka a nie że w lidze mistrzów tak naprawdę najczęściej półfinały robią się mocne. Cieszy na pewno jedno :
Koniec dziadowego monopolu.

1

@xBoMBoWiECx I będzie jak w boksie. Powstanie sto federacji i każda będzie miała swoją superligę i swojego mistrza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?