La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 548 Culés

15

-Mundial w Katarze w zimie
-PSG bez kontroli finansowego fair play
-Kary FFP dla mniejszych klubów
-Anulowanie kary FFP wykluczenia z LM dla Manchesteru City
itp.itd.

nie no wcale w UEFA I FIFA nie rządzą pieniądze, teraz beda niby bronić tych malutkich klubów, a sami dopuścili do sytuacji w jakiej te najwieksze kluby zgarniają wszystkich zawodników do siebie bo tamtych nie stać na utrzymanie składu (Ajax wykupiony itd.)

3

@NaFazieHitman Z całą pewnością Superliga nie jest remedium na opisane przez Ciebie sprawy.

0

@NaFazieHitman Ich cyrk, ich małpy. Nie podoba się to niech te 12 klubów założy swoją federację. Później pojawi się kolejna grupa klubów ze swoim pomysłem itd. To będzie początek końca piłki.

2

@NaFazieHitman zgadzam się agencie 47

1

@NaFazieHitman dorzuć jeszcze ban transferowy dla Barcy i jednoczesny brak bana dla Realu i Atletico za to samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?