- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
2
Żadna SuperLiga nie przywróci dawnego blasku piłce nożnej. Jeśli w Fame MMA występuje jakiś placek oderwany sprzed monitora i pokazuje charakter przyjmując ciosy na twarz.
A faceci mający się za sportowców i pokazujący rzekomo charakter na boisku płaczą przy byle faulu i się skręcają to ludzie widzą, że coś jest nie tak.
Piłka nożna nie kojarzy się już z męskim sportem. A tylko nieliczni jak Traore czy Lukaku wpisują się w obecne standardy męskiej sylwetki.
2
@Sawik_10 „tylko nieliczni jak Traore czy Lukaku wpisują się w obecne standardy męskiej sylwetki.” Co?
0
@sawyer00 Jakbyś zrozumiał "przesłanie" tego komentarza, to darowałbyś sobie swój wpis.
@Sawik_10 miał na myśli, że Ci dwaj mają męską posturę i zachowują się do niej adekwatnie, a nie jak inni gladiatorzy, wywracają się od podmuchu wiatru.
3
@norbi77 No tak, ale nie zrozumiałem, wiec zacytowałem fragment i zapytałem „co?”. To chyba oczywiste. Do tego porównywanie sportu walki takiej kategorii (fame) do futbolu jest bezsensowne. W takim wypadku porównajmy to z A-klasa. Az wióry idą po starciach. Natomiast symulki na wysokim poziomie drażnia, ale to sie nie zmieni bo jest na to PRZYZWOLENIE. Trzeba zaczac od zmiany reguł sędziowania. Co więcej, męskich walczakow na boiskach nie brakuje, po prostu nie oni kradną show.
0
@sawyer00 Zgadzam się, że arbitrzy powinni przestać gwizdać byle dotknięcie od tyłu, kiedy ktoś blokuje piłkę i pada jak rażony piorunem. Za symulki powinni karać kartkami, nawet te poza polem karnym. Np ktoś dostanie w klatkę, a łapie się za twarz. Z miejsca żółtko. Lub to z Minguezą w U-21. To powinno być piętnowane, ale nie jest...
0
@sawyer00
To, że większość piłkarzy ma sylwetkę jak licealiści.
Druga sprawa zachowują się niemęsko. Dla mnie jako faceta byłoby upokarzające płakać jeśli ktoś muśnie mojej twarzy czy zakrywać twarz po faulu.
To są mężczyzni, często głowy rodziny. Oni mają mieć jaja. Kto Ciebie sfaulował to okej.
5
@Sawik_10 Ja przepraszam, ale boisko to jakiś wybieg mody że mają mieć sylwetki i postury? Messi ma być jakimś koksem czy jaki wuj? Ma pięknie grać w piłkę. Twój komentarz to idiotyzm.
Lewandowski, Ronaldo - Oni co? Nie mają sylwetki? Chłopie, ogarnij się.
1
@Sawik_10 Tylko co Ci z takiej sylwetki, skoro ona się nie sprawdza w tym sporcie? Najlepsi piłkarze w historii byli stosunkowo szczupli, a przez to niezwykle zwinni, zwrotni a ich ruchy niezwykle szybkie. To jeden z najgłupszych komentarzy, na tej stronie dzisiaj, a mamy dopiero rano.