- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
3
Najbardziej brzydzą mnie te zakłamane twarze dziennikarzy, ekspertów i działaczy związanych z LM, Euro, Mundialem itp. Bronią swojego interesu pod przykrywką ratowania futbolu. Tyle co oni wałków narobili w ostatnich latach to głowa boli. Perez przynajmniej mówi otwarcie i wszyscy wiedzą, że chodzi o hajs.
A tu przyjdzie Boniek i walnie, że UEFA daje kasę na testy covidowe xD no bo mają w tym interes to dają :D
1
@DonMatteo901 myślisz że ci nowi nie robią wałów? Oni już na sam początek robią wał życia ustalając pieniądze między siebie i zapewniając udział swoim klubom wcale nie najlepszym w tym momencie
1
@Mroziu "Oni już na sam początek robią wał życia ustalając pieniądze między siebie i zapewniając udział swoim klubom wcale nie najlepszym w tym momencie"
Gdzie w tym co napisałeś jest wał?
2
@DonMatteo901 ważne,że superliga robi skok na kasę w imię ratowania futbolu xD
2
@Mroziu ale przecież to żaden wał bo wszystko jest transparentne
4
@Barca1992 Ja prdl, maja wartościowy produkt to robią, dupa piecze widzę strasznie co niektórych, że ktoś chce więcej pieniędzy. Lepiej dawać się dymać i zgarniać ochłapy kiedy jest się w dobrej pozycji aby zgaranąć cały tort i rozdawać karty.
0
@messiandiniesta 15 miejsc dla klubów pewniaków słabszych niż te których nie ma oraz większe pieniądze dla klubów pewniaków za sam udział niż dla 5 zaproszonych @SonBarcaGoku piecze to tylko to że słabszy zespół ma zagwarantowany udział a nie wywalczony na boisku tylko w biurach klubowych