La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

2

Angole widzę już z flagą Japonii w majtach

0

@PatrychoO kto ich zranił w tą część ciała ?

1

@PatrychoO Oni po prostu liczą się ze zdaniem swoich kibiców. Myślę, że w Barcelonie i Realu powinno być zorganizowane głosowanie socios nad tym czy wejść do SL. To jest zbyt daleko idąca zmiana żeby podejmował ją zarząd klubu.

0

@mkord z tego co wiem takie głosowanie będzie wśród socios

1

@mkord jeśli ludzie nie będą dobrze doinformowaniu po co głosowanie, będzie to samo co w Anglii wyjdzie garstka opojów z pubu poprotestować nie wiedząc za bardzo o co chodzi.

0

@chosenone Oczywiście ty sprzed kompa wiesz lepiej niż oni. Akurat Angole żyją tym co się dzieje w ich klubach, nigdzie w Europie nie ma pod tym względem bardziej świadomych ludzi.

2

@mkord kibicowanie a sensowne wspieranie klubu to dwie różne rzeczy, domyślam się, że protestować wyszły grupy najbardziej zagorzałych kibiców a najczęściej to są te grupy które raczej z sensownym myśleniem mają mało wspólnego.

0

@mkord kibice wstrzymują rozwój piłki swoimi hasełkami typu "against modern football".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?