La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

2

SuperLiga złaaa :((
Jak mi przykro, cieszy mnie jednak fakt, że szary Kowalski i tak na to wpływu nie ma ;)
SuperLiga staje się faktem a Barcelona dzięki niej wyjdzie z zadłużenia.
Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek.

8

@monsterrize Niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub

1

@vangoor
Bardziej pustej wypowiedzi już dawno nie czytałem na tej stronie.

1

@monsterrize Napisał gość, który błysnął swą inteligencją w zdaniu:
"Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek"
XD

0

@vangoor
Widać bawisz się w Nostradamusa, albo udajesz, że czytasz w myślach.
Po pierwsze moja wypowiedź nie miała na celu zwrócenia uwagi, stwierdziłem fakt. Stwierdzenie, że niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub, nie wnosi kompletnie nic. Wina leży po stronie byłego zarządu ale również w dużej mierze przez pandemię, na którą nikt nie miał wpływu. Przychody wszystkich klubów są małe a koszty są dużo wyższe. Każdy klub w tak trudnej sytuacji potrzebuje zastrzyku gotówki aby zejść z zobowiązań krótkoterminowych i długoterminowych, czyli czyt. kredyty, płace itd. Pewnie firmy nie prowadzisz dlatego, niezbyt kumasz o co chodzi w SL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?