- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
3
SUPERLIGA
nie wiem czy dużo osób nie czytało wywiadu z Perezem, ale już kilkukrotnie podkreślał że nie będzie to zamknieta liga
jest 15 stałych miejsc na razie a 5 zespołów zostanie doproszonych - jeszcze nie określił jak ale równie dobrze można byłoby sobie wyobrazić np. 2 rundy play-off np. 20 zespołów - kurde przecież to byłoby już dużo rozszerzenia a jakby ktoś był na prawdę dobry to by zagrał w tej SL i mógł w niej namieszać, wiec w czym problem
CL obecnie przecież też jest zmaknieta i co roku w grupach jest conajmnijej 10-12 tych samych zespołów bo w lidze są tak mocni że i tak zajmuja te miejsca gwarantujace udział w LM:
Real, Barcelona, Atletico, Juventus, City, Bayern, PSG, Chelsea, Szachtar Donieck, Porto (tylko 1 roczna przerwa) + z małymi przerwami United, Inter
3
@lucca87 Do LM musisz się wykazać żeby wejść, nie ma świętych krów (patrz Juve czy Liverpool, w tym sezonie bardzo możliwe, że nie awansują). W SL nawet jakby te 5 klubów zajęło 5 pierwszych miejsc to i tak nie mają gwarancji gry w kolejnej edycji bo nikt z betonwej 15 odpaść nie może.
0
@mkord
już widzę jak te 5 klubów naraz zdobędzie pierwszych 5 miejsc:) - nierealne
to raz
dwa - zwycięzca pewnie miałby zagwarantowny udział w koljnej edycji nawet jak byłby z tej 5 dodatkowej, nawet w CL tak obecnie to działa
trzy - i co z tego że nie mogą spaść, historia poakzuje że w LM też ciagle gra sezon w sezon te same 11-12 zespołów, poza tym 2 kwestie - może później zrobili by spadki a pozatym gra się chyba aby wygrać i to jest sedno piłki a nie zastanwianie sie kto spadnie
0
@lucca87 Szczególnie pięknie wyglądają te Totki które nie miały mistrza nie wiadomo już od ilu lat czy Arsenal.
0
@koksik2700
ale przecież w CL też mogłby grać jakby byli w TOP4, tottenham sezon i 2 sezony temu był w CL