La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 687 Culés

3

Superliga to nie jest taki głupi pomysł. Najlepsze drużyny będą grać ze sobą, co na pewno będzie bardziej widowiskowe i będzie trzymać odpowiedni poziom. Liga Mistrzów z kolei będzie bardziej wyrównana i stanie się przez to ciekawsza. Powinni ze sobą współpracować, zamiast walczyć, np na koniec sezonu jakiś mecz o wszystko między zwycięzcami obu rozgrywek, albo 3 najlepsze z LM wchodzą do SL. Możliwości jest sporo, każda ze stron może zyskać. Kibice też powinni na tym zyskać, każdy znajdzie coś dla siebie, kibice mniejszych klubów, będą mogli zobaczyć swoje drużyny w LM, a niedzielni kanapowcy, chętnie w tygodniu zobaczą jakiś hit w SL. Na koniec wiadomo jednak, że chodzi o pieniądze....

1

@hank_moody UEFA na pewnie nie zyska, to jest problem. Ich problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?