- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
82
Trochę mnie śmieszy jak teraz te Wszystkie Legendy, Piłkarze, Trenerzy wrzucają posty jak to się cieszą że prawdopodobnie Super Liga jednak nie powstanie, jak to wszystko to jest jeden wielki wał i piłka jest dla kibiców..
Szkoda że nikt tak nie płakał i nie wypisywał swoich mądrości jak FIFA sprzedała mundial Katarowi który ma być rozgrywany w Grudniu i jak do tego umiera w pizdu ludzi przy budowach Stadionów. XD
5
@Kiiciioro Ta albo jak połowa "legendarnych" klubów sprzedała się bogatym inwestorom którzy zrobili z piłki gnój
5
@Kiiciioro ...a przyszły trener Barcelony rozpływa się nad tym, jak tam jest wspaniale...
0
@Bykunn
Jaki gnij człowieku o czym ty piszesz
0
@lucca87 Nie? Wprowadzenie sponsorów z Bliskiego Wschodu czy z USA nie wprowadziło w piłce patologicznych kwot transferowych, pensji i decyzji (jak np MŚ w Katarze)? Moim zdaniem zrobiło dokładnie to. I jeszcze to finansowe fair play które jest splunięciem w twarz wszystkim klubom bez sponsorów