La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

konto usunięte

4

A ja tam wolę grać takim składem i mieć 4 miejsce w lidze niż kibicować klubowi który kupuje gwiazdy za petrodolary.
Fati-Nazario-Trincao
Puig De Jong Pedri
Alba Araujo Mingueza Dest
Ter Stegen


0

@Quavosk idąc tokiem rozumowania przeciwników Superligi - znudziłoby Ci się to po dwóch sezonach.

konto usunięte

3

@Quavosk Ja myślę, że jakbyśmy zajęli 4 miejsce w lidze to byłbyś jednym z pierwszych, który by chciał sprzedawać piłkarzy z tego składu.

konto usunięte

1

@koziar Mierzyłbym siły na zamiary. Nie wymagałbym tyle od Trincao co od Griezmanna który kosztował 120 mln.

konto usunięte

1

@PatrychoO ja tam byłem neutralnie nastawiony do tej Superligi ale teraz to już po ptakach

konto usunięte

0

@Quavosk Zacznij kibicować Barcy B może po prostu i tyle, a do głównej drużyny wróć jak już będą średniakiem. Lepiej się poczujesz sam ze soba. Teraz to połowa składu zarabia krocie a cześć była kupiona za krocie.

2

@Quavosk no tak i De Jong za 70-80 mln w pierwszym skladzie xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?