La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

1

Zamiast 3 turniejów po 36 ekip ( tak chyba jest ) czyli 108 ekip w europiejskich pucharach EUFA powinna za te pieniądze albo i większe zrobić LM I LE po 24 zespoły (format jak teraz EURO). Byłyby to elitarne rozgrywki z ciekawą fazą grupową i pucharową. Hajs by sie zgadzał bo by zespoły dostały więcej. Mniejsze kluby miałby możliwość kwalifikacji tak czy siak. Tylko zamiast top4 lig mogliby wrócić do top3 itp.
Zamiast robić ekspansje za hajsem lepiej by dla wszystkich wyszedł swojego rodzaju regres moim zdaniem. Kibice, kluby, Uefa wszyscy zadowoleni. Dodałbym jeszcze ujednolicenie lig i np 16-18 ekip tylko, żeby zmniejszyć ilość meczy, ale to juz wewnętrzne sprawy w danej lidze. W bundes to źle nie wygląda jak maja 4 kolejki mniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?