- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1020 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1020 Culés
1
W którym momencie zaczęło się wyciągnie pieniędzy na piłce? Kiedyś pewnie chodziło o sport, atmosferę a kibic na trybunie to musi być największy przyjaciel kierownika klubu. Nie wierzę w scenariusz, że protesty kibiców zatrzymały Superligę, tutaj jest drugie dno, przecież wystarczyło by wyjść do kibiców i z nimi porozmawiać, z piłkarzami porozmawiać i ich przekonać.
Gdyby Sergio Ramos, Simone, Guardiola czy Henderson wyszli do ludzi i powiedzieli " spokojnie! Chodzi tylko o piłkę i wierzymy w ten projekt bo UEFA zabiera dochody również małym klubom i robi wszystko żeby nas zatrzymać, chcemy uniknąć tej kradzieży i stworzyć nową ligę mistrzów w której małe kluby też będą mogły zarobić" to przecież Ci ludzie by za nimi poszli, brakło również głosów legend reprezentacji, Gdyby Gigi, Xavi czy Gerard powiedzieli,że federację w krajach robią od lat wszystko żeby kluby odwieźć od pomysłu Superligi dając największym pewne korzyści to federację też zostały by zaorane. Tu chodziło tylko o to, żeby zrewolucjonizować piłkę nożną, żeby konkurencja wzrastała i była uczciwa, jak by zostało te 12 zespołów to do przodu by to nie poszło, nie bez talentów z szkół Sevilli czy Southampton.
0
@jeyx77x każdy biznes jest po to by zgarniać hajs, od zawsze tak było.
No chyba że mówimy o 8 Lidze Mistrzów, tam chłopaki pewnie dla funu grają.
Ale tych największych? Od początku nastawienie żeby zgarnąć pieniądze.