- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
13
A mnie się marzy by w lidze mistrzów grali tylko mistrzowie swoich krajów. Do tego normalne rozgrywki jak w tenisie z tym że mamy mecz i rewanż a przegrywający odpada. Dodatkowo liga UEFA w której grałyby zespoły od miejsca drugiego do miejsca zależnego od klasy danej ligii. No i trzecie rozgrywki liga zdobywców pucharów w które grałyby zdobywcy pucharu danego kraju.
Czyli powrót do przeszłości gdzie emocje są od pierwszego meczu. A nie tak jak teraz gdy zespoły wychodzą z grupy. Teraz liczy sie tylko kasa i bogate kluby. Piłka nożna stała się tylko dla bogatych. Zrobiło się to tak nudne że zabija wielkie emocje. Przecież nie każdy Polak Czech czy też Austriak musi być kibicem Barcelony Bayernu czy też Interu. Pieniadze zabiły prawdziwą radość w tym sporcie i kibice muszą sobie szukać na siłe komu kibicować by mieć trochę emocji.
Marzenia....
4
@Janiama I taki Bayern ma grać z mistrzem, chociażby, Polski? Tak bez kwalifikacji? Bezsens.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za dużo meczy bez emocji mamy już w lidze hiszpańskiej.
0
@Janiama Zgadzam się z tym. Chciałbym by Liga Mistrzów była w systemie pucharowym od początku i grali tam tylko mistrzowie. Niestety o tym możemy sobie tylko pomarzyć.
0
@Janiama
ja wiem czy byłby emocje? co to za emocje jak miałbyś np. tylko FC Barcelona, Bayern, Inter, PSG, City i kilka dobry ale nie aż tak mocnych Ajax, Porto, Zenit a całą reszta nie wspomnę
do 1/4 ćwierćfinału emocje jak na grzybach bo chyba nie wierzysz w pojedynki Barcelona -legia czy Bayern -FC Kopenhaga przyniósłby jakieś nadzieje i niespodzianki
ja bym widział np 16 uczestników LM
mistrz i vicemistrz z 5 najlepszych lig, 2 mistrzów z lig z miejsc 6-7 a pozostałe 4 miejsca - walka w play off
16 zespołów na 2 grupy po 8, zwyciezcy grup do final-four (w jednym mieście, jedne mecz), zespoły z miejsc 2-3 play off o final four (mecz+rewanz)
w grupie kazde miejsce wyżej ot wiecej kasy o 10-15 mln EUR- tak żeby było o co grać do końca
0
@Janiama Idea piękna jakby piłka była bardziej wyrównana. Tak to co roku miałbyś w półfinale kogoś z piątki: Anglia, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy. No chyba, że by na siebie powpadały wcześniej. Ale wówczas przykładowy finał Juventus vs Zenit już w ogóle brzmi jak jakiś sparing przedsezonowy