- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1218 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1218 Culés
0
News z lutego, ale podzielę się opinią: https://www.gram.pl/news/2021/02/24/predator-w-nowym-filmie-nie-bedzie-mial-lekko-lowca-zmierzy-sie-z-nastolatkami.shtml
Dla mnie to straszne - jako fana - do czego zmierza seria poświęcona postaci Predatora. Wyobrażacie sobie, że jakieś XV-wieczne młokosy okazują się kozakami, które pokonują Predatora. Predatora, który posiada potężny arsenał. Dotychczas przeciwnikami kosmicznego łowcy byli uzbrojeni żołnierze i mieli oni problemy, by pokonać Predatora. A tu nagle ciach, zostanie on pokonany pewnie z łuku. :D
Już ostatnia część była taka se (najlepsze według mnie to jedynka z Arnim i "Predators" z 2010 roku bardzo mi się podobał), ale jak Disney się za to bierze, to może być całkowita klapa.
0
@Ojciec5tkidzieci Ostatnio czytałem że oryginalni twórcy predatora (2 jakiś gości) złożyła sprawę w sądzie o zwrot prawa do marki, może uda się uratować predatora jeszcze.
0
@LambiPL Tutaj jest więcej https://www.gram.pl/news/disney-w-tarapatach-rusza-batalia-sadowa-o-prawa-do-serii-predator
Ostatnie zdanie martwi: "Nie wydaje się jednak, aby finał tej historii miał kogokolwiek zaskoczyć i prawdopodobnie sprawa zakończy się po myśli wielkiej hollywoodzkiej wytwórni."
1
@Ojciec5tkidzieci No cóż, Disney mając część filmu gotową wiadomo że będzie bronił się rękami i nogami, bo sama marka może trochę zakurzona i widać to po ostatniej grze, nie przynosi już kokosów, ale w dobrych rękach (czyt. Nie u Disneya) może wrócić na właściwe tory. Ale jak Disney potrafił zepsuć taka markę jak gwiezdne wojny to już wolę nie myśleć co mogą zrobić z predatorem
1
@Ojciec5tkidzieci „Kee postanawia wyruszyć w drogę i udowodnić, że jest tak samo zdolna jak mężczyźni.„
Jak sie widzi takie cos to sie umiera