- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1878 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1878 Culés
3
Zważywszy na fakt że UEFA rezygnuje z Finansowego Fair Play całkowicie. I Zważywszy na to że kibice w ostatnich kilku dniach oficjalnie oświadczyli swoim ukochanym zespołom że w dupie mają skąd oni będą brać kasę ... można się spodziewać że coraz więcej zespołów będą przejmować Araby, i inwestorzy z USA :) ciekawe ile pociągnie Barcelona I Real bez arabskiego albo chińskiego właściciela ... kiedy banki przestaną dawać im wielomilionowe pożyczki na zakup i pensje zawodników żeby mogli konkurować z takim PSG czy MCity jeżeli chodzi o kupno zawodników ... co ja się oszukuje, najprawdopodobniej już nigdy nie będą w stanie z takimi potęgami konkurować, ciekawe czy będą w stanie walczyć z Angielskimi średniakami ... sprzedanymi Arabom :)
Moim zdaniem Barca powinna zrobić całkowity reset ... sprzedać wszystkich oddać ten 900mln dług i spokojnie grać zawodnikami rezerw :) to samo Real. Ciekawe jak długo będą utrzymywać się na topie popularności :)
Jak to kibice wywiesili że Barcelona to nie "firma" ale Halanda to kupcie :)
2
@zenoowity Sprzedać wszystkich. xdd Większość klubów jedzie na kredytach, nawet angielskie. Nikt z kapelusza pieniędzy nie czaruje.
0
@zenoowity cały świat jest budowany na kredytach
0
@zenoowity Perez nieźle wodę z mózgu zrobił :] nic nie będzie, wszystko padnie. Florentino Kononowicz.
Owszem będą chudsze lata, ale jak ktoś łyka to jego gadanie, ze do 2024 wszyscy wymrą to współczuję naiwności.
1
@arasz1819 @VenoM nie wchodzę tu żeby się kłócić. Tak tylko piszę swoje zdanie.