La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

3



https://x.com/blancoslive/status/1383560329385320451

Piękny skansen... Za rok, gdy Real odda do użytku stadion, wstydem będzie jakiekolwiek porównywanie...

Barca z ponad miliardowym długiem i stadionem z lat 60tych.
Real z ponad miliardowym długiem LECZ zmodernizowanym całkowicie, nowoczesnym stadionem.

To jest niestety ta różnica, której nie zmienimy przez co najmniej dekadę...

konto usunięte

0

@FC1899Barca projekt Espai Barca całkowicie został już zapomniany szkoda bo plany nowego CN były imponujące

7

@FC1899Barca wogole mi się nie podoba i to nie dlatego że to stadion realu

6

@FC1899Barca Koloseum też jest skansenem? Są rzeczy, które się nie starzeją.

4

@FC1899Barca Oprócz tego że stadion Realu będzie przynosił zyski, dla mnie jest paskudny. I jak kolega wyżej , nie dlatego że to stadion Realu. Po prostu projekt jest brzydki

konto usunięte

2

@FC1899Barca Ten stadion Realu wygląda jak puszka do konserw

0

@FC1899Barca Przecież to zamknięty klozet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?