La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

2

Mnie to śmieszy ze tutaj ludzie kilka miesięcy temu gadali żeby być chpciaz w top 4 i narzekali i kiedy mamy szansę na mistrza to wciąż narzekają ze np z Valladoid wygraliśmy 1-0 ale 3 pkt mamy co nie ? Dla mnie dzisiaj możemy nawet po ich samobóju wygrac tylko żeby wygrać. Co to za ludzie masakra którzy myślą ze będziemy wygrywać co sezon wszystko a powinniśmy się naprawdę cieszyć z tego sezonu bo dla mnie to ze Koeman z tego gówna co tu się działo przed sezonem udało się coś po układać.
Nie narzekajmy tylko kibicujmy :)

konto usunięte

0

@damian16161212 Stary, a kiedy tutaj nie narzekano? Pamiętam jak Barca potrafiła wygrać 5:1 i jęczeli, że znów nie ma czystego konta :D

0

@LuisSalvano Ci ludzie pewnie mają już to we krwi to narzekanie i codziennie marudzą

0

@damian16161212 dokładnie 8 zwycięstw po 1:0 po samobojach i brzydkiej grze biorę w ciemno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?