La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

6

Ależ soundtrack Czary Ognia to coś świetnego

5

@PatrychoO Oj tak byku. Ogólnie świetna jest ta część. Ten turniej 3 wyzwań też mega. No i comeback Voldka.

4

@PatrychoO Wiele soundtracków z Pottera jest świetnych. Jakiś czas temu zapętlałem sobie "Piertotum Locomotor" z ostatniej części. Ale dobrych kawałków ze wszystkich części jest mnóstwo.


0

@Encore oj tak

2

@macio_944 aż zagrałbym sobie w dobrą grę o Potterze z tymi wszystkimi wydarzeniami z serii, a niestety nie ma takiej. Będzie Hogwarts Legacy, ale to nie to samo

3

@PatrychoO Tak, to nie to samo. Ale Hogwarts Legacy super się zapowiada. Będzie można poniekąd swoją historię tam stworzyć co wprowadzi trochę świeżości :)

A Pottera to może sobie odświeżę w najbliższym czasie. Moja luba nie widziała i jakoś ją to nie interesowało, więc postaram się ją zachęcić do zobaczenia wszystkich części w najbliższym czasie, a sam też chętnie do tego wrócę :)

0

@macio_944 Będzie leciał zakon Feniksa w sobotę

3

@Encore Może obejrzę jak nie będę mieć innego do roboty, ale wolę jednak w oryginalnym języku, bo u mnie na UPC nie da się niestety zmienić :/

1

@macio_944 Aaaa też prawda. No jak chcesz to o 20 na tvn7

1

@PatrychoO w Czarze Ognia jest chyba najlepszy soundtrack z calej serii .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?