- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 684 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 684 Culés
37
Jeżeli ten policjant z USA dostanie jakiś wyrok to znaczy, że ten świat zszedł totalnie na psy. Moim zdaniem powinien dostać odznaczenie za świetną reakcję i chłodną głowę. I jest to sytuacja dużo inna od tej z Floydem, bo tam jednak tamten policjant dociskał go do ziemi kolanem przez 9 minut, więc na pewno dało się zastosować inną metodę. Tam sprawa sądowa i jakiś wyrok (na pewno nie tak surowy jaki dostał) jakiś sens mają, w tym przypadku to będzie znak dla ludzi, żeby nie zostawać policjantem, bo za dobrze wykonaną pracę dostaniemy wyrok.
18
@Oskar00
Jak ja sie ciesze, ze ktos nagral ten filmik bo przez idiotow pokroju LB Jamesa ten policjant juz by nie mial zycia.
Chociaż i tak gnidy juz mu je "umilaja"
1
@Oskar00 Ten od Floyda, chyba jeszcze wyroku nie dostał jako takiego. Po prostu został uznany za winnego i teraz grozi mu maksymalnie 40 lat więzienia, ale mogę się mylić. Ale nawet jeśli to na pewno nie zasłużył na maksymalny wymiar kary