La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

3

Kalendarium:



23 kwietnia 1975 r. FC Barcelona zremisowała na Camp Nou z Leeds United 1:1 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego Pucharu Mistrzów. Honorowego gola strzelił Clares. Niestety w pierwszym meczu Blaugrana poległa 2:1 i w efekcie odpadła z europejskiego pucharu. Nie udało się odrobić strat mimo iż w składzie Barcelony grali wówczas Neeskens, Rexach a w szczególności Cruijff.


0

@FCBparasiempre
super masz te artykuły

aż sprawdziłem jak to wyglądało i do półfinału szliśmy jak burza
1 runda: VOEST Linz 5-0 w dwumeczu dla nas
2 runda: Feyenoord 3-0
1/4: Åtvidabergs FF (Szwecja) 5-0
i dopiero w tym półfinale gorsi o jedna bramke

0

@lucca87 Dzięki śliczne iż doceniasz moje wiadomości historyczne. Dla mnie historia to największa wartość klubu, zresztą nie tylko klubu. Te wiadomości sprzed lat wrzucam praktycznie codziennie, także jeśli chcesz to możesz śledzić mój profil. Podpowiem ci że korzystam głównie z książki ,,366 dni wokół FC Barcelony" ale nie tylko, bowiem z innych książek i internetu również.
Pozdrawia cule hasta la muerte!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?