La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Barcelona i napastnik 180+ cm
A komu to potrzebne?

konto usunięte

1

@Katalonbar LM 2006- Eto
LM 2009- Eto
LM 2011- David Villa
LM 2015- Suarez
W naszym stylu sprawdzają się słabsi fizycznie napastnicy ale świetnie wyszkoleni, więc faktycznie komu.

konto usunięte

11

@koziar Suarez to taki słaby fizycznie nie jest.

0

@koziar W 2011 Messi grał na 9, a Suarez do słabych fizycznie nie należał nigdy :D

konto usunięte

0

@Khardan Jest. On nie polega i nigdy nie polegał na dobrym przygotowaniufizycznym jak Lewy czy Kane.

konto usunięte

0

@koziar No co Ty gadasz, to jest kawał chłopa, wielokrotnie w swoich akcjach zastawiał się i przepychał między obrońcami.

konto usunięte

0

@Mario96w Messi grał co tylko jeszcze bardziej potwierdza moją teorię, natomiast wymieniłem Ville, bo grał tam na zmianę i był typowym środkowym.

konto usunięte

0

@Khardan
Co Ty gadasz. Gość przez większość kariery ważył 76-80 kg i miał 178 cm. Nie mówię, że nie potrafił się przepychać z obrońcami ale nie na tym polegał jego geniusz.

konto usunięte

2

@koziar Suarez mial 182 cm wzrostu i ważył w ostatnim sezonie w Barcy 86 kg. Urósł 4 centymetry i przytył 10 kg skoro „większość swojej kariery miał 178 cm i 76 kg”?

To, ze był wyszkolony technicznie dobrze to tez prawda, ale przy tym nie był żadnym chuchrem.


1

@koziar Akurat Suarez miał doskonała gre cialem, warunki fizyczne tez mial dobre, a do tego mial wszystko inne, co uczynilo go do bycia najlepsza 9 w historii Barcy - na koncu mu siadla motoryka

0

@koziar Teoria prawdziwa, ale z tym Suarezem trochę nie do końca, chłop mimo uzdolnienia technicznego pracował często również ciałem i to jego wszechstronność pozwoliła mu się wznieść na wyżyny. Nie powiedziałbym że był słabszy fizycznie od takiego Lewego :D

konto usunięte

0

@Khardan Przepraszam ze wzrostem p****oliłem ale co do wagi to na mundialu 2010 ważył 76 kg bo to pamiętam. W szczytowym momencie kariery około 80 kg lata 2013-16.

konto usunięte

0

@Mario96w Nie wiem. W moich oczach był znacznie zadziorniejszy, nieprzyjemny dla obrońców i cwany niż Lewy ale fizycznie wg mnie to niebo a ziemia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?