La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

#Tiki-taka

Wiceprezydent FC Barcelony Eduard Romeu: Dołączyliśmy do Superligi, bo uważamy, że jest dobra dla futbolu i dla Barçy. Jeśli postaramy się porozumieć, stanie się rzeczywistością. Presja oczywiście jest i będzie, ten projekt dopiero się rozpoczął i wymaga wiele dialogu. [Marca]

13

Bo jest dobra, ludzie się prują tylko ze względu na niewyjaśnienie kwestii awansów i spadków z ligi, dali ciała z przedstawieniem tej sl, gdyby zrobili to jak należy, możliwe że nie było by tego całego zamieszania ze strony kibiców.

konto usunięte

3

@Transu96 jakie spadki i awanse? oni chcieliby zrobić odzielną ligę na zasadzie amerykańskich lig nba nfl i jednocześnie grać w krajowych ligach zrzeszonych w uefa żeby tam tez kase zarabiać.

1

@forest nic nie wyjaśnili na dobrą sprawę poza tym, że 15 założycieli + 5 za zasługi na początek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?