La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

0

Z tych najcięższych spotkań zostaje nam Atletico i Valencia (wiem gdzie jest Valencia w lidze, ale wyjazdy tam są ciężkie i w ogóle oni potrafią się spinać na mecze z dużymi).

Do tego plus, że w stosunku do Realu możemy pozwolić sobie na 1 remis.

Kluczowa wygrana z Atletico, wówczas nawet złapanie jakiegoś remisu powinno starczyć do tytułu. Wygrana z Atletico 1-0 lub lepiej, to w ogóle remis daje nam tytuł bez względu na wszystko.

Prawdopodobnie żeby wygrać tytuł potrzeba wygrać mecz z bardzo silnym rywalem jednak (chyba, że Atletico wróci do swojej gry z lutego / marca i pogubi nieco pkt ale to wówczas bodajże min. 1 porażka / 2 remisy).

0

@mekston
Jeśli wygramy z Atletico, ale po drodze złapiemy jakiś remis to mistrzem będzie Atletico.
Edit. Jeśli Atletico oprócz w meczu z nami - wygra wszystkie spotkania.

0

@mekston nie możemy, bo jak wygramy z AM to będziemy mieć tylko 1 pkt przewagi

0

@Kubix93 prawda, zle napisalem tutaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?