La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

66

Nie mam tego w zwyczaju, ale po tak udanym dla nas weekendzie zajrzałem wyjątkowo na stronę somsiada. Taki oto komentarz zwrócił moją uwagę:

"Ligę wygrywa się na systematycznym klepaniu ogórków. Ligę Mistrzów wygrywa się pokonując Mistrzów, najlepsze drużyny w Europie. Messi to najlepszy ogórek na świecie. Błyszczy na tle Hi honów i Gefatów, kręci rekordy jak kiedyś Pele z rolnikami z fawel, a nie istnieje w Europie i na arenie międzynarodowej. Dlatego Messi NIGDY nie zbliży się do poziomu CR7!

I odpowiedź: "Jak to jest mieć taką butę i arogancję, że typa, który upokarzał Real tyle razy, że aż jest najlepszym strzelcem w El Clasico, jest NAJLEPSZYM OGÓRKIEM NA ŚWIECIE. W takim razie Real to jeden z jego ulubionych ogórków" xD

16

@damianex10 swoją drogą co cr7 wygrał na w LM z juve?

7

@damianex10 No, przecież pisał o ogórkach... Czyli Real zalicza do ogórków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?