- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 876 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 876 Culés
64
Niesamowity jest ten sezon, jako kibic Barcelony jestem zachwycony emocjami mu towarzyszącymi. Podsumowując: Ronald przejął Barce po totalnej kompromitacji Barcy w LM, dodatkowo dwa lata wcześniej byliśmy frajerami roku odpadając z Live i Romą. Na początku nie było zle, ale potem zaczęły się problemy, jak kontuzja świetnego w tamtym momencie Fatiego, wychodzące przekręty Bartomeu i dymisja, szkalowanie Barcy na każdym kroku przez cały świat, nie potrafiący złapać formy Leo, który sprawiał wrażenie wkurzonego faktem że nie pozwolono mu odejść. Dodatkowo Busi który totalnie nie nadawał się na 1 skład, bezsensowny transfer Pjanica, Griezmann bez formy, a zwieńczeniem beznadziejnego sezonu były kontuzje w obronie i ciagłe wylewy Lengleta. Światełkiem w tunelu był młody Pedri i coraz lepiej grający Frenkie. Przyszły wybory, wcześniej Griezmann uratował Puchsr Króla z Granadą, zaczęliśmy grać lepiej, Ronald zmienił formacje w której gracze czuli się o wiele lepiej. Od nowego roku Leo złapał genialna formę. Dodatkowo trener dał szanse Minguezie, który według mnie spełnił oczekiwania w 500%, bo nie spodziewałem się ze będzie tak kluczowym graczem. Nie można zapomnieć o Moribie, bo również dał nadzieje kibicom na kolejnego cudownego piłkarza. Busi zamknął gęby wszystkim kibicom swoją grą w drugiej części sezonu(w tym mnie), Araujo pokazał ze jest dzikiem i można na niego liczyć przez następne lata. Liga mistrzów się nie udała, ale rewanż dał światełko w tunelu, ze potrafimy wciąż grać z najlepszymi. Ten sezon był jednym z najcięższych, ale mimo to daliśmy rade i wciąż mamy ogromne szanse na zdobycie dubletu. Tytułu który w grudniu był już dla wielu nieosiągalny. Dziękuje za to wszystko drużynie, tym młodym którzy dali nadzieje ze będziemy znowu na szczycie, Messiemu który po raz kolejny udowodnił ze wciąż jest najlepszy (oby został bo pęknie mi serce....), Frenkiemu który według mnie będzie kluczowy jak De Bruyne w City, mimo wszystko Antkowi, bo co by nie mówić takiego Pucharu Króla by nie było bez niego i na końcu naszemu kochanemu trenerowi. Dzięki Ronald za ten sezon, bo w końcu uwierzyłem w Barcelonę po raz kolejny. Mam nadzieje ze zostaniesz na dłużej, ale dostaniesz wzmocnienia jakich oczekujesz.
0
@Janas11224 Nie zgodzę się ze wszystkim bo z drugiej strony praktycznie wszystkie ważne spotkania przewalone .
Odpadniecie z PSG , 2x z Realem , z Atletico , z Juventuem o pierwsze miejsce w grupie czy przegranie finału z Bilbao .
A Araujo pokazal ze jest dzikiem ale w waznych meczach tez zawalał jak z Juve czy z Realem , De Jong to samo .
Real też ma masę kontuzji w obronie itp i nie przeszkodziło im to w zwyciestwie z nami .
Na koniec dodam że nie chcę zwolnienia Koemana ale bez koniecznych transferów zostanie zwolniony w przyszłym sezonie .
0
@ShawnC większość tych spotkań było w czasie budowania tej pewności siebie która teraz mamy, może usprawiedliwiam trochę Ronalda ale no nie dało się tego zrobić inaczej. I tak cud ze tak szybko się pozbieralismy bo myślałem ze będzie to trwało kilka sezonów. Drugi mecz z Realem to akurat nasza padaka. Zidane wygrał w z Kumanem taktycznie a zawodnicy dali ciała
0
@Janas11224 mecze z Realem czy PSG nie były tak dawno , więc się nie zgodzę .
Real wygrał drugą linią w której my mamy takich zawodników jak Busquets , więc bez szans .
Tak czy tak według mnie niewiele brakuje naszej druzynie . Ogarnac jakiegos zawodnika za Busquetsa , dobrą 9tkę , Emersona do walki z Deste, na PO ,powrót Fatiego i Coutinho po kontuzji i może być dobrze .