La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

1

We Włoszech powstała ustawa "Anty-Superliga", czyli uczestnicy Serie A zobowiązują się nie brać udziału w żadnych rozgrywkach nieuznanych przez FIFA, UEFA i FIGC


Zabezpieczają się

2

@saczers438 i tu powinna wkroczyć Unia. Bo te federacje nie mogą mieć monopolu na piłkę.

konto usunięte

1

@saczers438 To tak oficjalnie? czy po 48 h to upadnie? :]

konto usunięte

1

@takisobiektos Tak tylko przypominam Federacje do życia jak stowarzyszenia Powołały KLUBY te same co teraz maja focha i chcą dokonać przewrotu.

Za 20 lat znajda sie inteligenci(moze znowu jakiś dziadzio z Madrytu) który będą chcieli wyłamać sie z superligi i stworzyć coś nowego i taka zabawa w kotka i myszkę będzie trwać do usranej śmierci?

0

@MarioVeB! Superliga i tak powstanie. A co maja kluby do usranej śmierci trzymać się mafii z uefy?

konto usunięte

0

@takisobiektos zakład, ze nie powstanie? Mafia florka lepsza?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?