La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

konto usunięte

2

Szkoda, że Nagelsmann idzie do Bayernu. W razie jakby odpukać w przyszłym sezonie skończyła już się ta romantyczna i piękna przygoda Koemana z nami to byłby to jedyny oczywisty wybór. Poza Bielsą, który raczej nie jest brany pod uwagę nie przychodzi mi do głowy chyba nikt odpowiedni.

0

@masq Fakt, ale z tym Bielsą, to szczerze mówiąc... co on osiągnął? Według mnie nie ma sensu zatrudniania takich trenerów, gdyż ani jakiegoś specjalnego autorytetu u naszych gwiazdek nie osiągnie, ani pewnie jego pomysły taktyczne nie będą realizowane.

konto usunięte

2

@Kettger Bielsa nie miałby autorytetu? OKEJ xD

0

@Kettger A co osiągnął ten cały Nagelsmann? Bo w karierze piłkarza i trenera nie widzę jakiś sukcesów.Według mnie obaj się nie nadają do Barcy, a do Bayernu go ściągają, bo będzie bardziej uległy wobec starej gwardii niż Flick.

0

@MaziFCB Bielsa nie trenował żadnego, mocnego klubu. Jego reprezentacja nie wyszła nawet z grupy, pomimo potężnych nazwisk, typu Crespo czy Veron. Szczerze nie wiem jaką myśl taktyczną mógłby on wnieść do Barcelony i jaką miałby tu renomę...
Nagelsmann natomiast pomimo młodego wieku już osiągnął dwa wicemistrzostwa Niemiec ze średnią drużyną. Także w Hoffenheim błyszczał. Każdy wie, jak grają jego drużyny - szybko, dynamicznie, na dużej intensywności. Może się to podobać.

0

@masq myślę że dadzą szanse xaviemu ale trenerzy z Bayernu jakoś szybko odchodzą.

5

@masq Po Koemanie przyjdzie Xavi. Nie wiem dlaczego, ale jestem tego wręcz pewny, że tak się stanie. Raczej nie po tym sezonie, ale po następnym jest to bardzo możliwe. Coś na podobnej zasadzie: Rijkaard odchodzi - przychodzi Pep Guardiola. Koeman odchodzi - przychodzi Xavi.

0

@BarcaInfo czyli po następnym sezonie odejdzie pewnie stara Gwardia. Bo nie widzę tego inaczej, żeby kolega z boiska ich trenował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?