- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 739 Culés
3
Dla mnie niepoważne jest otwieranie obiektów sportowych (zadaszonych) w pierwszej fazie tylko dla grup dzieci i mlodziezy, z pominieciem doroslych dorosłych. Dlaczego?
Dorosła osoba jesli czuje, ze jest w słabej dyspozycji to nie idzie na trening na basen czy siłownie, bo po prostu osiagane wyniki w danym dniu treningowym nie sa satysfakcjonujace. Dochodza problemy z skupieniem sie, koncentracja, mozliwosci przezwyciezania pewnych barier.
Co zrobi dzieciak? Pojdzie na takie zajecia, bo sa organizowane w grupie. Grupie znajomych i przyjaciół. Dziecko nie kieruje sie zasada "ok, wazne, by zrobic dobry trening", tylko czesto motywacją jest spotkanie sie ze znajomymi i spedzenie tego czasu - niekoniecznie cwiczac. Czy taka osoba zwraca uwage, ze sie zle czuje? Z pewnoscia rzadziej, niz dorosły.
I tak to właśnie wyglada u nas... :D
1
@Ojciec5tkidzieci to mit ze dorosli jak sa przeziebieni to nie chodza na trening,wiem po sobie,do tego wyglada to tak ze jak ktos jest na bombie to trening robi i tyle,wyniki nie leca tylko dyskomfortem jest samopoczucie,do tego moze zrobic trening,moze slabszy ale jednak trening