- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 691 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 691 Culés
1
Jeżeli wierzyć plotkom oczywiście. To tak:
- Neymar odchodzi w połowie okienka transferowego przez co musimy na szybko kogoś ogarnąć za niego.
- Wszyscy doją od nas kase przez nasz nieudolny zarząd + wiedzą ile dostaliśmy za niego.
- 3 lata perypetii co lato w których Neymar nie zabierał głosu.
- Teraz Laporta kombinuje żeby zdobyć pół miliarda po to między innymi żeby on wrócił.
Sorry ale trochę za dużo jak dla mnie xd
0
@Jakchcesz Nie ma szans że wróci. Chociaż on ma chyba rok kontraktu.
0
@kamilop Nawet nie wiesz na pewno, ile ma kontraktu, ale jesteś pewny tego, że nie wróci, haha.
0
@LuisSalvano Ty jesteś pewny od kilku lat pewnie. A co roku to samo. Jakoś do tego się nie odnosisz.
0
@kamilop No i? Co roku jego kontrakt nieubłaganie dobiega końca. Dla szejka to ostatnia szansa, aby na nim zarobić.