La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

11

Sergi Roberto chce kontynuować karierę w Barcelonie. Klub proponuje mu przedłużenie o rok, zaś sam zawodnik oczekuje, aby nowy kontrakt obowiązywał do 2024 roku. Mimo tego panuje optymizm w kwestii osiągnięcia porozumienia.
https://x.com/HagridFCB/status/1387775154755940353

3

@Chakalaka Ja za gola na 6:1 bym mu dał w sumie do 2040 kontrakt i za to, że zagra na 7 pozycjach :)

3

@Chakalaka ja tam sie ciesze ktoś solidny tez się przyda od czarnej roboty. Sporo osób go nie lubi ja natomiast doceniam jego pracę. To tak jakby pracodawca nie doceniał że ktoś sie stara identyczna sytuacja... No chyba że pracownika chwali a potem za jego plecami go obraża to wtedy jest hipokrytą :D Mówi jedno robi drugie xd to samo mozna powiedzieć z niektórymi fanami Barcy na temat Roberto :)

2

@Coutinho007 dla mnie i tak Roberto.> Semedo taka prawda.... Facet nie gra efektownie ale prezentuje zazwyczaj średni poziom + czasem coś extra. Ktoś solidny tez sie przyda od czarnej roboty nie muszą być same gwiazdy :)

0

@LeoMessi1994 Hmm no w sumie. Na PO lepszy od Semedo, Aleix i chyba Desta jest, w środku pola lepszy od Andre Gomesa czy teraz Pjanicia, na LO lepszy od Firpo, na prawym skrzydle podobny do Trincao jak nie lepszy. Jedynie na Prawej Pomocy i na Śrorku Obrony gra koszmarnie.

0

@LeoMessi1994 A to tak, to bez dwóch zdań, Roberto przynajmniej potrafi precyzyjnie podawać w Pole Karne, ale ma straszne mankamenty i braki w grze obronnej.

konto usunięte

4

@Coutinho007 Lepszy na PO od Desta? Chryste Panie...

0

@Coutinho007 Zabrakło tylko na PS lepszy od Messiego.
Teraz już rozumiem czemu beznadziejnemu typowi płacimy 9mln.

0

@Coutinho007 nom ale zobacz na ile pozycjach prezentuje się solidnie lub dobrze a ktoś taki tez jest potrzebny :D

0

@masq Ostatnio Dest przygasł umówmy się, że Dest jeszcze trochę musi się rozwinąć, oczywiście wszystko przed nim, Ale Dest czasami irytuje jakimiś zwodami Juniorskimi przez co sporo piłek traci i przegrywa mase pojedynków.

0

@RosjaninBut Akurat Rosjaninie to co napisałem to jest prawdą a to "Na PS lepszy od Messiego" to nieśmieszna ironia.

0

@LeoMessi1994 No tak ja tego nie neguje ale jak widać inni negują.

0

@Coutinho007 bo wszyscy by chcieli 11 Neymarów lub 11 Messicch a zapominają że różne profile zawodników w meczach mogą mieć znaczenie dla porównania podam Mendiego w Realu który jest skałą w obronie a w ataku gra piach. Na druzyny lepsze które będą grać skrzydłami to taki Mendy w obronie bedzie idealny ale na ekipy gdzie ty musisz atakować to będzie pasywny w ataku... O tym gadam kazdy zawodnik do czegoś sie nadaje taki Zidane z wyśmiewanego Vasqueza potrafi zrobić świetnego zawodnika na boku obrony nie raz sam sie z niego śmiałem ale serduchem mozna naprawde wiele zdziałać :D Nie mówie że ty negujesz ale ogółem ci powiedziałem jak to u ludzi wygląda :D

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ostatnio? Chłopie Roberto przygasł jak się urodził...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?