La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

3

Oglądam gola na 1-1 i Ter Stegen dalej hokejowe wyjście z nogami. Do tego krótki słupek otwarty cały w sytuacji gdzie napastnik się wyrzucił od bramki. Do tego Mingueza pozazdrościł Lenglet'owi błędu z Villarealem i nie chciał być gorszy. Roberto również krycie na radar.

2 gol to też, zamiast się odbić, to się praktycznie położył. A zachowanie Pique to kryminał, albo wcześniejszy brak powrotu Dembele, który mógł zaprać piłkę, którą dostał po główce Pique Molina.

0

@Rewolucja123 Oczywisty brak koncentracji. To jest jedna z naszych największych bolączek i myśle że duży wpływ na to ma po prostu zmęczenie sezonem oraz tragiczna skuteczność w ataku.

1

@don'T.R.I.P.e Taka myśl mnie naszła podczas tej drugiej bramki Granady i błędu Pique. Nieważne czy to B-klasa czy La Liga - brak koncentracji prowadzi do dziecinnych i głupich błędów w defensywie. Jest to jeden z mankamentów drużyn i zawodników, którego chyba nie da się wykluczyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?