- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
2
Nie oglądałem bo nie mogłem, ale widzę, że mydlana bańka Koemana niestety pęka. Komentarze o Roberto potwierdzają, że jedyne na co może ten zawodnik liczyć to minimalne minuty w koncowkach. Środek pola mizerny, niepotrafiący stworzyć zagrożenia, jeżeli Messi ma gorszy dzień. Atak, a szczególnie napastnik nie istnieją. Moje konto i tak zniknie za kilka dni więc możecie jechać, ale uważam że Dalej Messi jest jedyną osobą (od 5 lat) która trzyma tą drużynę przy życiu,a trenerów uważa się za dobrych tylko dlatego że mały Argentyńczyk (z dużej litery, bo na to zasługuje) potrafi zrobić mecz w pojedynkę. Barcelona nie ma napastnika, skrzydel oraz obrony (90% goli przechodził chociaż w minimalnym stopniu przez Leo). Umiejętność środka pola do kreowania akcji jest bliska zeru od czasów Xaviego i Iniesty (tylko Puig ma szósty zmysł do grania piłek w tempo za linie przeciwnika, ale za to brakuje mu fizyczności, przez co Pan Koeman go skreśla). Możecie teraz jechać ile wlezie, ale z tą drużyną uważam, że Liga mistrzów jest istną Incepcją, jedynie istniejąca w snach kibiców Blaugrany, którzy pragną powrotu do lat 2009-12
5
@Avatarr Nie oglądałem meczu, ale się wypowiem :D
2
@Avatarr nie ma to jak nie oglądać meczu a najwiecej gadać XD
Bywaj, nie będziemy tęsknić
1
@saczers438 wypowiadaj się za siebie, bo słowo "będziemy" w Twojej wypowiedzi równie szybko obróci się przeciw Tobie. Swoje opinie zawsze bazuje na długoterminowej analizie, a nie jednorazowemu trendowi wygranych, w znaczej mierze wspieranych indywidualnością Messiego. Jeśli masz jakiś kontrargument to kulturalnie go wyraz, zamiast powtarzania populizmow La Ramblowych