La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1704 Culés

3

Przy drugiej bramce Roberto, którego bardzo lubię, wręcz udaje że przyjmuje postawę blokującą cokolwiek, weteran Pique udaje, że kogokolwiek kryje, a gdzieś tam jeszcze z tyłu jest Umtiti, który tylko potrafi wyrazić swoje niezadowolenie. Cała trójka bez rytmu meczowego, cała trójka bez czucia piłki.
Oczywiście w drugiej połowie zawiódł atak, ale obrona pozostawiła wiele do życzenia...
Szkoda meczu, szkoda wyniku. Ogólnie bardzo ku... szkoda.

2

@Stoiczkow Sergi zawsze w Defensywie imitował prace w odbiorze ale dzisiaj dał szajs w defenzywie, ofenzywie i Kremancji.

2

@Stoiczkow Bardzo szkoda niestety tego, że trener nie zdjął Alby i Roberto. Ten pierwszy z mentalnością M&M'sa a ten drugi jałowy jak bieg w Kamazie.
Ośmielę się stwierdzić, że gdyby wpuścił w 55 minucie Pedriego i Desta za tą dwójkę, a zostawił 3 obrońców, to byśmy wygrali 3:0 ten mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?