La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

12

Jak posada Koemana zależy od tego, czy wygra mistrza, czy nie to ręce mi opadają. Tu trzeba coś zbudować i mieć materiał do tego. Styl, gra, zarządzanie zespołem powinno być brane pod uwagę. Atmosfera, zaangażowanie, a nie wygrany, czy przegrany mistrz 1 punktem.

0

@DonMatteo901 Zgadzam się, dlatego chciałbym żeby Koeman odszedł po sezonie niezależnie od wyników. Nie uważam, że nie robi dobrej roboty w zespole bo zrobił wiele dobrego podczas tego sezon ale według mnie, nie jest trener do osiągania najwyższych celów. Taka moja opinia, nie mam czasu bardziej uargumentować tej opinii bo jestem w pracy ale jeśli ktoś się nie zgadza to wieczorem odpiszę jeśli ktoś będzie miał inną opinię.

0

@Orlik00 Na pewno niepokojące są wyniki z top zespołami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?