- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
1
Wyciągniemy wnioski... Cyk Ronald Gracias y Buena suerte...
Cyk Roberto kontrakt do 2023...
I Bieremy Xaviego żeby z tej kadry zrobił pakę na tryplet jaką ma Ronald do dyspozycji obecnie :]
2
@Coutinho007 I zostanie nam ,,Piła do Leo niech się dzieje wola Boska tiki taka danza kuduro 2021/22 remix'' D
0
@Coutinho007 Ta paka wcale nie jest taka słaba jak tu niektórzy piszą. Sciągnąć napastnika i mozemy walczyc o tryplet
0
@GeraltzKatalonii Jest tutaj pełno średnich piłkarzy, którzy za DT Pepa to by nawet na trybuny się nie łapali.
1
@Coutinho007 Once de gala mamy naprawdę mocną a druga ekipa taka jak za Pepa sie nie zdarzy.
0
@GeraltzKatalonii Zdarzył by się może podobny ale tontrzeba by było mieć fuksa jak Bayern do piłkarzy. Pozyskali za grosze sobie genialnego Kimmicha, solidnego Pavarda czy rewelacycjnego Gnabryego, za Free mają świetnego snajpera Lewego, Geniusza i Robotnika Mullera, solidnego Goretzke konia do biegania, Daviesa itd. U nas kupowali albo jakieś półsrodki nie pasujące do Barcy, albo przepłacone gwiazdki na pozycje na którą nie potrzebowaliśmy zawodnika...
0
@GeraltzKatalonii ta kadra jest dobra owszem ale Pedri czy de Jong nie mają podjazdu do takiego Modricia czy Kroosa i to pokazuje to są wielkie talenty ale swój prime osiągną za parę lat nie nadają sie jeszcze na najlepsze ekipy i to widać w meczach z lepszymi i to nie jeden mecz taki był tylko sporo
0
@Coutinho007 taki Pedri czy de Jong nie mają podjazdu do Modricia lub Kroosa za parę lat mogą byc ale nei teraz.... Środek pola u nas nie istnieje z lepszymi ekipami fakt nie opinia....W meczu z PSG czy Realem Pedri zniknął niczym magik. Veratti zjada młodego. On jest bardzo dobry ale nie najlepszy taka prawda bo za młody i tamci go zjadają...
0
@LeoMessi1994 Ale ty wiesz, że 10 lat różnicy jest między Pedrim i Verratti i 5 między Verrattim i De Jongiem? W piłce nożnej te 5 i 10 lat to masa doświadczenia i rozwoju w jego wieku będą obaj dużo lepszymi piłkarzami.
0
@Coutinho007 wiem ale tu ktos musi byc by grac na tą chwile co z tego ze bedziemy grać Pedrim skoro środek zawsze bedzie przegrywany... Tu piłkarze są potrzebnie na teraz no chyba ze chcemy srodek przegrywac z Realem zawsze lub z lepszymi ekipami
0
@LeoMessi1994 Nie ma pomocnika dostępnego na rynku o Profilu Xaviego, który różnice tu zrobi, rozegra, uspokoi grę. Nie ma!
0
@Coutinho007 czyli co przegrywami srodek co mecz z lepszymi ekipami? :P Jak tak no to co bedziemy dobrą ekipą za pare lat no sam powiedz xd no bo Pedri czy de Jong to półka nizej niz Modric Kroos czy Veratti no sam powiedz :)
1
@LeoMessi1994 Tak to jest jak sie tak zarządzało klubem...
0
@LeoMessi1994 Verratti od De Jonga? Moim zdaniem trochę inny typ pomocnika ale ogólnie to jest ta sama półka, natomiast Modrićni Kroos faktycznie lepsi są trochę od De Jonga ale i dużo starsi i doświadczeni.
0
@Coutinho007 czyli co przez najblizszy czas bedziemy przegrywać srodek? :D
0
@LeoMessi1994 Tak bo do tego doprowadziły rządy Bartomeu i jego świty.
0
@Coutinho007 :(