La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

5

1

@Encore Tatum, jest chyba taki sklep z ciuchami, żona czasem tam kupuje

0

@Encore Widzę, że w NBA bez zmian. Nadal obowiązuje zakaz obrony.

1

@mkord a kiedyś nie obowiązywał?

1

@zadafcb Jak jeszcze oglądałem to tak, ale to było dawno i wtedy nie gwizdali fauli za krzywe spojrzenie na atakującego. Każdy się trzy razy zastanowił zanim wjechał pod kosz, pod którym stał Mutombo czy Rodman.

0

@mkord a patrz, nadal było sporo spotkań z 50,60+ punktami

0

@zadafcb Tylko kto je rzucał? Niedawno 50 rzucił jakiś 20-latek, Porter chyba. Teraz co kilka dni są takie przypadki. Jeżeli uważasz, że teraz się broni tak mocno i agresywnie jak wtedy to chyba nie widziałeś tamtych spotkań. Teraz masz w sezonie po 50-60 spotkań, gdzie ktoś rzuca ponad 50, wtedy ta liczba rzadko dochodziła do 30.

0

@mkord wiadomo, że wtedy była inna gra i rzeczywiście jest o wiele łatwiej zdobyć więcej punktów, głównie też przez to, że jest grane za 3, ale no pisanie tego akurat po meczu Tatuma? Toż to top-15 zawodnik w lidze

0

@zadafcb Właśnie, kiedyś 50 pkt rzucali tylko goście z top5, a nie nasty zawodnik.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord wiadomo, taki Tom Chambers to był top 5 zawodnik w lidze, kiedy rzucał 60 pkt

2

@Encore @zadafcb @mkord Wielka sprawa!!! Brawo JT i brawo Celtics. Co do dyskusji o tym, że kiedyś było inaczej to prawda było inaczej. Nie było sypania 80 trójek w spotkaniu i tamta koszykówka miała coś magicznego w sobie. Walka fizyczna, przepychanki... to była sól starej dobrej NBA na której ja i wielu się wychowało. Teraz każdy mecz NBA przypomina bardziej All Star game albo skill challenge. Natomiast ja rozumiem, że władze ligi chcą dać kibicowi rozrywkę.

0

@zadafcb Godzinę szukałeś i jednego rodzynka znalazłeś :)

0

@mkord szukałem dosłownie 3 minutki ;)
Ale proszę bardzo - Jamal Mashburn ma dwa mecze z 50. w latach 90-tych
Purvis Short - dwa w 80-tych
I pewnie mógłbym jeszcze wymieniać zawodników z co najmniej jednym takim wynikiem.
Oczywiście, teraz takie wyniki są o wiele częstsze, ale gadanie, że jest to zarezerwowane tylko dla top 5 zawodników w lidze jest śmieszne

0

@zadafcb Aż taki stary nie jestem :)
Oglądałem NBA w latach 90, nie wcześniej. I akurat Mashburn ogórkiem nie był.

0

@mkord Tatum ogórkiem też nie jest ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?