La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

25

Bez urazy, bowiem bardzo szanuję Twoje wpisy, ale co to znaczy, że ogrywa młodych siurków, a jakie Rudy-102 miał wyjście w erze pandemii??? Wg mnie tylko Pedri i Araujo zdali egzamin, wierzysz w to, że gdyby nie było tak gównianego sezonu w erze pandemii, to Mingueza byłby podstawowym zawodnikiem Barçy, że setki/milionów /rzesze fanów z całego świata, to by przyjeżdżali na Camp Nou, by podziwiać Destinho, Minguezę, Moribę ew. Araujo. Bądźmy poważni, kibice kochają artystów futbolu, ale okej, być może Koeman wyszedł obronną ręką z owego sezonu, przecież pod jego wodzą to Barça zdobyła PK, gdyby ten jakże niepotrzebny faul tego francuskiego fleta Lengleta w 89.
minucie w SPH, to Rudy-102 miałby już dublecik. Dobrze wiesz, że gdyby nie pandemia, to większość "cudownej" młodzieży z La Masii, to by nie miała prawa bytu. Czy Cholo lub Zizou ew. trener Sevilli to stawia na młodych siurków wywodzących się ze szkólki tych klubów, których to wymieniłem??? Gdzie są dziś "gwiazdy" pokroju Cuenci, Montoyi, Deulofeu, Tello, Traore, Tolibo, Bartry, no gdzie??? Na zadupiu europejskiej piłki. Takie pokolenie zdarza się raz na sto lat, mam na myśli Xaviera, Puyi, Don Andresa, Piketa, Pedro, Valdesa, Fàbregasa a zwłaszcza najlepszy piłkarz w historii bala EVER - Lijoła. Ile Barça musiałaby wybulić keszu, ażeby grali ci zawodnicy, których to wymieniłem??? :) Barça to FC Hollywood, a nie FC Cienkie Ciasto Na Pizzę!!!

1

@Don-Corleone Ale kto byku xd

1

@Don-Corleone Nie oznaczyłeś nikogo :)

3

@Don-Corleone chyba FC Kompromitacja

1

Nie zapominajmy o Busquetsie :)

4

@Encore Jprdl, to była odpowiedź do Usera @tobiasson92

16

@Encore Uboczne skutki picia C2H5OH :)

5

@Don-Corleone flet Langlenie zniszczył xD

7

@Pawel13sz Masz rację, sorry za to, że zapomniałem wymienić jednego z najlepszych DM w historii bala EVER, wybacz, grzecznościowo proszę :)

1

@Don-Corleone Wybaczam :D

1

@Don-Corleone Zapomniałeś o Ansu. Wielka szkoda, że chłopak złapał tą kontuzje bo dam sobie rękę uciąć, że obecnie gdyby grał to by miał jakieś 2 razy lepsze liczby od Ousmane w końcu odpali Dembele i Małego Księcia, który ma średnią 0,7 dryblingu na mecz o takich wirtuozach jak Roberto, Braith, Trincao, Pjanić, Umtiti, Lenglet, Firpo to już szkoda wgl wspominać czy Coutinho a reszta to albo młodziutcy zawodnicy, albo wypaleni weterani, którym też już sie nie chce grać z taką granadą czy Cadiz na pełnej.

2

@Don-Corleone Z resztą. Ja mam nadzieję, że jak Real wygra znowu majstra to Boss zareaguje odpowiednio i skończy się tu pewien cykl i odejścia będą niektórych zawodników.

3

@Coutinho007 Dokładnie, Szefie, ale nie wymieniłem Ansu, ponieważ dopiero zagrał raptem kilka spotkań, to wybacz, ażebym Go porównywał do megacracków światowego futbolu wywodzących się z La Masii, to miałem na myśli, nic innego :)

1

@Don-Corleone Aa oki ale generalnie to wymowne, że ma 1 bramke mniej od Dembele w La Liga a nie gra 5 miesięcy :] Antoś w La Liga dopiero w Styczniu go przegonił a wirtuozi Braith i Trincao mają 5 razem wzięci :)

3

@Pawel13sz Pawełku??? Dzięki, że któryś raz z rzędu mi wybaczasz mój bądź co bądź fail :)))

Komentarz usunięty

2

@Don-Corleone I powiem ci tak. Kiedyś z ławki pamiętam jak wchodził Pedrito jako Joker a dzisiaj? Jak widzę x raz wchodzącego np Braitha, Trincao to się czuję jakbym oglądał drużyne walcząc nie o puchary a o Top 4 La Liga, pewnie gdyby nie było w tym sezonie Leo to byśmy byli na 4 miejscu w La Liga obecnie.

1

@Don-Corleone Coutinho kontuzja w Grudniu w sumie była, ale Dembele 5 bramek i 2 Asysty a prawie ciągle od Grudnia zdrowy. Co jest najlepsze cała trójka ma 6 goli razem wzięta w CL i 2 asysty :)

1

@Coutinho007 Ja Cię kręcę, Przyjacielu mojej żony, Ty tak piszesz szybko, że ja po prostu nie nadążam z odpowiedzią, Jesteś El Fenemono, autentyko, bez kitu, nie żartuję, bo po co??? :)

1

@Don-Corleone No nie no co by tu począć jak Real obroni majstra? Hmm Boss mam nadzieję podejmie odpowiednie kroki a nie kolejny sezon będzie gadania, że "Wyciągniemy wnioski" z Leo trzeba przedłuzyc umowe bo to mus, z Pedrim też a reszta jak Roberto czy Dembele? Podobno nie chcą no to skoro nie chcą to Elo :)

3

@Don-Corleone Nie wiem jak dla ciebie dla mnie Migueza też zdał, bo miałem małe oczekiwania, i nie nie zamierzam tu pisać że to jakiś pan piłkarz ale też nie potyka się o własne nogi jak niektóre dużo większe talenty.

1

@Don-Corleone Tak sobie wyobraziłem twoją reakcję jak zobaczyłeś staty Dembele na tle 5 miesięcy nie grającego Ansu


1

@Gall Dl mnie każdy młody zdał poza Trincao. Co do niego człowiek miał oczekiwania, hur dur magika sprowadzamy z lewą nogą, którą włada tak dobrze jak Król Artur Excaliburem a tu taki zonk...

1

@Don-Corleone Nie no ale serio. Każdy z młodzików według mnie zdał egazamin poza Tincao. Do niego sie miało akurat największe wymagania chyba ze wszyatkich no i może poza Puigiem ale on nie gra prawie wgl.

4

@Gall Wporzo, ale wiesz jak to bywa w największych klubach pod słońcem Toskanii, tu samobój, tu zjebka od Koemana, tu piłka mu się prześlizgnęła w meczu z Granadą i kariera niby poszła w pizdu, ale na "szczęście" jest okres pandemii Covid-19, to Mingueza nie jest odstawiany na boczny tor. Wg mnie szału nie ma, ale tragedii również.

2

@Coutinho007 Lubie Twoje posty, Jesteś po prostu nie do zajebania, nikt nigdy Cię nie przegada, za co szaczun po wsze czasy :)

1

@Don-Corleone No Oscar lepszy niż Bartra czy Oleguer jest. W dodatku ma charakter którego nie miała tamta dwójka.

1

@Don-Corleone Ja się tylko dziele spostrzeżeniami swoimi ale doceniam to z twojej strony ;)

2

@Don-Corleone No jest okres pandemii to na pewno ale też niektórzy obrońcy mieli a pewne nazwiska wciąż mają w głowie właśnie słońce Toskanii a nie poważną piłkę, wiec i to pomaga Miguezie.
Ale to problem wielu zawodników Barcelony gdyby były pieniądze to pół składu powinno się pakować(ewentualnie być ławkowiczami), a w kadrze to proporcje były by jeszcze większe.

2

@Coutinho007 Nie no niektórzy młodzi mnie oczarowali więc nie używał bym tu stwierdzenia o zdaniu(jeśli liczyć Puiga jako młodego to tylko on zawiódł a rówieśnikiem Portugalczyka)
Taki Pedri dla mnie ogółem super chłopak trochę ostatnio przyhamował i trzeba dojść dlaczego ale jeśli będzie rozwój a tego powinniśmy oczekiwać to klub będzie miał pociechę na lata.
Ilaix też fajnie się prezentował a do tego to typ piłkarza jakiego Barcelona bardzo potrzebuje więc trzeba mocno trzymać kciuki.
Arujo momentami wyglądał jak czołowy stoper ligi ale po kontuzji już tak różowo nie było niemniej to też kandydat na pilkarza na lata.


1

@Gall Najlepsze jest to, że ci młodzi zawdonicy wcale gorzej sie nie sprawdzają od tych śxiągniętych za grubą kasę.
Moriba > Pjanic
Araujo/Mingueza > Umtiti/Lenglet
Dest>Semedo
Pedri>Coutinho
Fati mimo że uraz>Dembele

1

@Don-Corleone Otóż moim zdaniem się mylisz. Młodzi uwierzyli w siebie pod okiem Koemana, nie każdy to potrafi i ja wierze, że będzie z nich przyszłość. A sam Leo mam wrażenie, że cieszy się z rozwoju poniekąd młodziezy. Trzeba zaakceptować fakt, że potrzeba Barcy przebudowy, a niektórzy dalej grali by najchętniej pewnie plackami typu Ogryzek czy Dembele, którzy gówno pokazują. Dajmy chociaż jeszcze szansę tego nieszczęsnego Depaya i kogo tam chce Koeman, a nie są to jacyś drodzy piłkarze i dopiero wtedy pokaże pełnię potencjału. Ja bym go zostawił na jeszcze jeden sezon. Wygrał puchar, moim zdaniem wygra również lige.

3

@koksik2700 Wiesz dobrze, że mam z Tobą kosę, ale łączy nas jedno, a mianowicie powrót Neymara na Camp Nou, Boże, to jest ostatnie moje marzenie odnośnie Barçy :) Zawsze szanuję Twoje wpisy, nawet dzięki za to, że odpisałeś mi na priv, ale nie czytałem, bowiem akurat w stosunku do Ciebie zachowałem się jak szmata, ot co!!! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?