- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
#Tiki-takaWijnaldum doszedł do ustnego porozumienia z Barceloną. W najbliższych dniach podpisze kontrakt do 2024 roku, a teraz trwają prace nad zmniejszeniem jego pensji. [@FabrizioRomano]
25
już w nastęnym sezonie Pjanić-Wijnaldum-Busquets vs Kross-Modrić-Casemiro
0
Ustnego. Całował się z Laporta? :)
5
Kolejny po 30 z kontraktem do 34...
2
No tak więcej emerytów nigdy za wiele...
1
to się dogadali, czy negocjują pensję? Trzeba się zdecydować :)
15
@LucasW123 uważasz, ze 30 lat, taki zawodnik, przychodzi za darmo i to jest emeryt? Przecież on jeszcze spokojnie 4 lata pociągnie na najwyższym poziomie, a takiego dzika w pomocy Nam brakuje! Czy chcesz grać pomocnikami: De Jong Moriba Busi Pedri Nico Puig? Może przyjdzie wreszcie ktoś, kto będzie szarpał i biegał jak pies!
2
Spokojnie ludzie w pomocy będzie Wijnaldum, Busi, De Jong, Pedri, Moriba, Puig... Pjanicia sie sprzeda i bedzie bardzo dobra pomoc
0
FabrizioRomano i wszytko jasne
1
Te wzmocnienia są absurdalne, dziadek Aguero, razem z Messim to przebiegną 5 kilometrów w meczu, Wijnaldung , który jest typowym średniakiem, Garcia talent, który rozegrał 3 mecze w rok , Depay, który nie poradził sobie w united.
0
Niby spoko, ale czemu aż na 3 lata...
3
@yla Dużo bardziej wolę oglądać "Wijnaldunga", który jest typowym średniakiem i Depaya, co sobie nie poradził 4 lata temu w United wziętych za darmo z szansą, że się przydadzą niż Antka i Coutinho, którzy kosztowali ponad 250 baniek i nie dali z siebie nic więcej niż typowi średniacy.
0
Co taki krótki kontrakt? Lepiej do 2030 przecież to piłkarz w wieku juniorskim