- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 861 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 861 Culés
#Tiki-takaFC Barcelona zwolniła Garcíę Pimientę! [@moillorens]
12
Coooooooo :O
Bardzo zła decyzja
5
Ktoś wie dlaczego?
9
Jeśli to prawda to słabo. Młodzież bardzo dobrze się u Niego spisywała. Prędzej bym pomyślał, że obejmie pierwszego trenera niż Go zwolnią.
2
Chyba jako jedyny na tej stronie brałem to pod uwagę kilka miesięcy temu.
Nie może być tak że trener pierwszego zespołu zajmuje się szkoleniem młodzieży, a w zespole rezerw pierwszoplanowa jest pogoń za wynikiem sportowym.
Jak ma się coś wspólnego z futbolem młodzieżowym to widać że Pimienta to bardzo dobry trener, ale bardziej nadający się do prowadzenia dorosłego zespołu niż szkolenia młodzieży.
PS: odważny ruch Barcelony pomimo tego że będzie musiała wypłacić odszkodowanie chyba 1mln euro - ale to dobry ruch.
0
Xavi return to Barca b confirmed
2
Celem ma być całkowita przebudowa w futbolu amatorskim Barcelony. Aureli Altimira i Álex García również mają wylecieć. Dyskutowana jest przyszłość Jordiego Roury w klubie. MD
0
Poczekam na jakiś oficjalny komunikat, ale byłby to dziwny krok. Może sam chciał odejść do czegoś poważniejszego.
0
O co chodzi w tym bałaganie?
Jak w burd#lu nie idzie, to zmienia się ku#wy, a nie firanki...
Pierw zamieszanie z Koemanem, teraz leci trener drugiego zespołu. O co chodzi, o brak awansu? Chyba, że to "polityka" i po prostu trzeba obstawić stołki swoimi? Nowy zarząd to i roszady na każdym stołku...
0
Rak toczy od środka ten zarząd i jego głupie pomysły
Widać debilizm Bartka jest zaraźliwy....