- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
#Tiki-takaRonald Koeman pojawił się w sali prasowej, aby odczytać komunikat, w którym oznajmił, że drużyna jest w okresie przebudowy i w Lidze Mistrzów nie można oczekiwać cudów, a następnie opuścił konferencję prasową, nie odpowiadając na pytania dziennikarzy.
22
To się doczekałem...
9
Ma ktoś telefon do Valverde?
63
No przecież to oczywiste. Benfica i Dynamo mają lepszą kadrę. Wystarczy spojrzeć na nazwiska, kto ma u nas grać? Tiki-Taki mają być czy jak ?
3
ale szef z niego xD
16
No dobrze, w lidze mistrzów nie można oczekiwać cudów, a w lidze czego można oczekiwać? Bo na razie u siebie na Camp Nou mamy problemy z Granadą
2
Czyli cuda będą tylko w LaLidze ;-)
1
Powiedział co wiedział
3
@arasz1819 Nie po złości czy coś tylko z ciekawości. Co sądzisz teraz o Koemanie? O tym co gada czy się zachowuje na konferencjach?
5
Przynajmniej szczery i przynajmniej już wiadomo, ze nie można liczyć w tym sezonie komoletnie na nic ale skoro jest druzyna w przebudowie to niech grają Demir, Gavi, Balde cxęściej, niech ten Puig nawet dostaje jakieś minuty żeby być w rytmie meczowym, niech już Nico zaczyna wchodzić w buty Archaicznego jak zawieszenie Poloneza Caro Busiego i niech Koeman nie deprymuje ich w końcu tylko buduje żeby chociaż powalczyć w tej lidze o Top 4 i wyjść z twarzą w tym sezonie.
2
To on już takich komunikatów z głowy nie jest w stanie wydukać, tylko musi z kartki odczytywać? :D
1
@Bagsik88 również chciałbym poznać odpowiedz
3
A czy to nie on mówił że mamy drużynę która może wygrać z każdym??
2
@Coutinho007 Tylko młodzi muszą wiedzieć co mają grać, a tutaj starzy nawet nie wiedzą. Choć teraz jest taktyka laga w pole karne.
0
@Bulos11 Jesli nie ma to kontuzji, a nas dalej trapia. Z przodu mamy tylko Memphisa.
0
@4Fabregas4 Mimo wszystko nie wyssał hiszpańskiego z mlekiem matki.
0
Ja pierdziele... nie pojęte jest dla mnie jak tak można na starcie podcinać skrzydła swojej drużynie! Co mają myśleć Ci wszyscy młodzi piłkarze? Demir, Gavi... Morale zbite do zera! Wstyd!!