- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1682 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
5
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1682 Culés
#Tiki-taka15 557 podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec zarządu FC Barcelony zostało już zatwierdzonych. Aby przeprowadzić głosowanie ws. odwołania władz klubu, potrzebnych jest 16 521 podpisów. Komisja nie sprawdziła jeszcze 3715 podpisów, a 601 jest w trakcie weryfikacji.
3
Czyli Bartomeu out. Boże w końcu!!
2
@Fabik87 to jeszcze nic nie znaczy. Zdaje się iż nigdy w historii nie udało się odwołać prezesa.
14
@Ghotti Nigdy też nie było takiego fatalnego prezesa :P
2
@Ghotti moze sie nie udać znów! jeśli sie poda do dymisji po zatwierdzeniu podpisów co jest wielce prawdopodobne
0
@Ghotti Tylko o ile ja dobrze wiem nikomu nie udało się do tej pory zebrać wymaganych podpisów jak w aktualnej sytuacji. :)
0
@pichichi7 To jest dziwny typ człowieka i obstawiam że nie poda się wcale do dymisji dopóki ktoś mu stołka nie kopnie.
0
@StephanosCrushes ale wotum jest przeciwko całemu zarządowi, więc podanie się do dymisji samego Barto nic nie da, wotum i tak przejdzie i cały zarząd wyleci.
1
@Ghotti Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D
1
@StephanosCrushes udało się parę razy m.in. ostatnio na Laporta w 2008. Jednak go nie odwołali.
0
@StephanosCrushes Były już takie głosowania, Laporta cufalem uratował się w 2008 roku (zabrakło mniej niż 1000 głosów za jego odwołaniem): http://www.fcbarca.com/96514-jak-przebiegaly-dotychczasowe-glosowania-zwiazane-z-wnioskiem-o-wotum-nieufnosci.html
1
Vote of no confidence update:
• 20.687 signatures presented
• 16.972 signatures processed
• 15.557 valid
• 814 invalid
• 601 being checked
• 3.715 remaining
0
No to teraz oby sie socios wzieli za dlugopisy i kurde odglosowali pozegnanie sie z Panem Bartomeu!!! bo z tego co pamietam i wyczytalem, to jeszcze sie nie udalo w historii Barcy odwolac prezesa przes glosowanie....
ale kiedys MUSI byc ten pierwszy raz!!!