- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
#Tiki-takaOriol Domenech: Osiągnięto porozumienie w sprawie transferu Depaya, ale nie mógł on trafić do Barcelony ze względu na limit płac. [@OnzeTv3]
5
No ale jaki w takim razie był limit płac w tamtym sezonie? Gdy jeszcze był Suarez, Vidal i Rakieta.
0
Czyli wszystko było zależne od wypożyczenia/odejścia Dembele
8
@kamilop Straty z Covida. Mowi Ci to cos?
E. Z reszta oferowali mu pewniw jakies 10 mln i sie dziwic, ze wszystko zaburzone z finansami.
9
Trzeba było się pozbyć tego, który nic nie gra, a pobiera 20 mln co sezon.
0
Czyli już chyba wszystkie możliwe opcje zostały powiedziane
1. Barcelona musi sprzedać graczy bo nie ma pieniędzy
2. Barcelona dogadana i Depay rano ląduje w Barcelonie
3. Barcelona jednak ma na transfer ale nie na pensje
iks de
0
Ciekawe czy jeszcze się ostali jacyś obrońcy Bartomeu?
0
@Rewolucja123 Nie, teraz się dowiedziałem od ciebie.
0
@Rewolucja123 Więc jakim cudem media wciskały tu jeszcze np. Martíneza jako wchodzącego z ławki za Suáreza? Wychodzi na to, że pozbycie się przynajmniej jednego lub dwóch z grona Suárez, Griezmann, Rakitić, Vidal było skrajną koniecznością, żeby myśleć o kupieniu niemal kogokolwiek.
0
....................xd
0
Wygląda na to, że byliśmy pod ścianą i w ostatniej chwili pozbywając się za darmo kilku graczy zmieścimy się w limicie. Niestety kolejna pensja by ten limit przekroczyła. I tak będą próbowali obniżyć zarobki graczom. Kominy płacowe to nic dobrego. A pomyśleć, że mogliśmy mieć spowrotem Neymara z pensją na poziomie 30+.
0
@Jakchcesz Limit płacowy liczony jest w stosunku do przychodów, a te dramatycznie spadły. Czego nie rozumiesz?
1
@Persyfl pisze tylko to co media pisały podczas sagi transferowej, czego nie rozumiesz? ;p
0
@Jakchcesz Tylko część tego napisałeś, ale ok.