- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
#Tiki-takaNawet gdyby klub tego chciał, Camp Nou nie może zostać zburzone, ponieważ znajduje się na liście zabytków miasta Barcelona. [Mundo Deportivo]
73
No i pięknie.
7
Agusti Benedito musi wymyślić nową strategię jak wygrać wybory
1
Ale już zmienić całkowicie jego wygląd z zewnątrz, wewnątrz i zadaszyć można? Na jakich prawach w takim razie funkcjonuje jako zabytek w Barcelonie? o.O
0
no to słabo - przydałoby się od podstaw to zmienić ...pozostaje tylko zmiana miejsca stadionu i przeniesienie się w inne miejsce, ale takiej decyzji chyba zaden prezydent nie podejmie
1
O tym już opowiadał Xavi Villajoana. Ale i tak nikt go nie słuchał.
0
@pbilu Mówił o tym, że zburzenie Camp Nou jest bez sensu, bo nowy obiekt musiałby być mniejszy z powodu prawa lokalnego. Ale o zabytku coś mówił?
2
@Herbert tak, że CampNou ma zabytek kategorii 3.
Sorry: kategorię C. Tutaj link:
https://www.fcbarca.com/97999-xavier-vilajoana-jesli-w-tych-wyborach-jest-jakis-kandydat-kontynuator-to-jest-nim-laporta.html
2
@pbilu O, dziękuję, zapomniałem. W takim razie tym bardziej bawi „odkrycie” tej pseudogazety. ;)
„Mundo Deportivo” ma taki dar ogłupiania ludzi, że oni byliby zdolni wcisnąć komuś, że gen. Franco jeszcze żyje...
1
@Herbert taka hiszpańska Gazeta wyborcza
0
@MysticCat Z „Wyborczą” przynajmniej łączy ich tyle, że i tu, i tam można czasem trafić na coś fachowego i sensownego. Reszta to ściek i badziewie.
0
@Cariones ale to Laporta tez mowil o tym wyburzeniu.
1
@RobsonPL Tak można całkowicie zmienić wygląd wewnątrz i zmienić zadaszenie. To inaczej nazywa się przebudowa obiektu i coś takiego można robić bez większych problemów wykorzystując możliwość dostosowania obiektu do wymogów bezpieczeństwa. A te się cały czas zmieniają.
Co do zmiany wyglądu z zewnątrz, to już są większe kłopoty. Wszystko zależy od ludzi decyzyjnych na wielu obszarach. Jak będzie opór miasta, to klub nic nie zrobi poza renowacją i odnowieniem fasady.
Zresztą - teraz klub ma poważniejsze kłopoty niż przebudowa obiektu.