- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
#Tiki-takaManchester City informuje, że nie składał Messiemu żadnych ofert ani latem, ani teraz. [Sky Sports]
0
Ale jak to, przecież już miał się z nimi komunikować, a szejk mu obiecał słoik ogorków za 10 strzelonych bramek
0
Czyli jednak PSG, szkoda bo myślałem, że zobaczę Pepa i Messiego razem ;(
1
@Barca_Big_Moment Zdecydowanie lepiej City bo PSG raczej nie utrzyma finansowo Mbappe, Neymara i Messiego wiec ten pierwszy pewnie by odszedl wiadomo gdzie..
0
Co to znaczy „informuje”? Albo powiedział to ktoś oficjalnie, albo nie. Jeśli nie, to informuje... Sky Sports, a nie City.
0
Na razie wszystkie te informacje są nic nie warte, bo to nie jest nic oficjalnego, po drugie sam Messi mówił, że zdecyduje przy końcu sezonu. A do tego mamy jeszcze trochę czasu. Teraz to pewnie odbywa się zakulisowe badanie terenu i jakieś nieoficjalne, wstępne rozmowy telefoniczne pomiędzy stronami. Nic jeszcze nie wiadomo, a Messi może skończyć wszędzie - w PSG, w City, we Włoszech, wszędzie. Dlatego nie ma sensu się teraz tym podniecać. Czy to the Sun czy Sky, bo Sky na ten moment solidnych informacji też nie ma. Jeszcze będą tak spekulować do końca sezonu. Pożyjemy, zobaczymy.
0
Ja jestem ciekaw jak takie szybkie PSG czy City gdzie sie zap...ala na boisku dostosuje sie do Messiego ktory chodzi po boisku i trzeba na niego czekac z kazda akcja. Bo ze Messi zacznie grac intensywnie to wątpie. Noi jak beda łatac dziury po nim jak on nie broni.
0
@Barca_Big_Moment Nic jeszcze nie wiadomo, więc nie wiem skąd u Ciebie już ta pewność, że PSG. Wiadomo, że City teraz nic nie powie czy będzie zaprzeczać, że proponuje konkretne kwoty i warunki, bo to za wcześnie na tak konkretne negocjacje. A że będą startować do Messiego czy że wstępnie teraz pracują nad planem ściągnięcia go - to jest bardzo możliwe. A jaki będzie finał nikt nie wie, jeszcze sam Messi pewnie nie wie, tylko rozważa wszystko.