- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
#Tiki-takaWszystko wskazuje na to, że mecz Realu Madryt z Barceloną w 30. kolejce LaLigi odbędzie się w sobotę 10 kwietnia o 21:00. [MD]
23
Ostatnie el clásico z 10 kwietnia wygraliśmy, więc nie jest źle
33
w końcu normalna godzina ;)
4
Oby godzina się utrzymała. Do meczu z Realem zimne piwko obowiązkiem a pijąc je o 16 czuję się jak patologia
1
Oby szybko potwierdzili, bo muszę to uwzględnić w grafiku na kwiecień xX
4
Warto dodać, ze przed i po Klasyku Real gra 1/4 LM.
6
@MiloszFCB1899 e tam, grunt żeby to piwko nie było przed 12 :D
4
@Krystian1588 dziwna mam głowę pod tym względem .Po godzinie 20 piwko to płynne złoto ,ale przed 20 jakoś tak dziwnie ;D wyjątkiem są jakieś wyjazdy wakacyjne wtedy cały czas jest po 20
2
Idealna pora :)
1
@MiloszFCB1899 dokładnie mam to samo, ale ten deadline z 20:00 u mnie jest przesunięty na 18:00 - max 19:00 :D Dzień i godzina na klasyk idealna, czekamy!
0
@MiloszFCB1899 kiedyś spoko nie było trzeba było czekać do 20, teraz trzeba najpierw dzieci do spania położyć, dopiero wtedy piwko i mecz lub playstation ????
2
@Wossi61FCB i też na wyjeździe. tego dnia wydarzył się smoleńsk. była minuta ciszy, był dudek na ławce prześcieradeł . i było 2-0 dla nas (Messi, Pedro).
1
@Krystian1588 póki co bezdzietny, ale mam taką zastawkę w głowie od kiedy pamiętam że źle mi się pije piwo przed 20 ;D fuck logic ale tak mam
1
@rumilas ja ten mecz zapamiętałem z tego że nie był komentowany w ramach żałoby, strasznie się wtedy oglądało. Narzekamy na komentatorów, ale mecz bez nich jest jeszcze gorszy
0
@MiloszFCB1899 a co jeśli impreza się że tak powiem przeciągnęła i mimo że już jest nastepny dzień a impreza nadal trwa? :D
0
W 11 rocznicę katastrofy smoleńskiej. Idealnie!
0
Już się nie mogę doczekać...