fcb MESSI10
Dołączył/a: czerwiec 2013
FC BARCELONA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nawet fajnie to wygląda :-)
0
polsat sport cały czas reklamy a zagraniczne stacje rozgrzewka
0
niema NEYMARA jaki lol
0
powinno być dobrze
0
0
WYGRASZ TO TITO
0
0
PUYOL RZĄDZI :)
0
100 lat Ronaldinho
0
TYLE CZEKAŁEM A TU BARCA NIE PRZYJEDZIE
0
git że podpiszą umowe
0
nie ogłosi bo odszedl
0
capello pokazuje że wygramy champions league i lige copa del rey
0
jeden z lepszych obrońców i za 14 milionów to wielka okazja
0
szkoda
0
Vista el Barca !
0
czemu mnie ktoś zminusował XAWI JEST LEPSZYM POMOCNIKIEM
0
Cesc i dobrze że zostajesz chociaż xavi jest lepszy
0
I DOBRZE ŻE CHCE ZOSTAĆ
0
KOŚCIELNY DOBRZE BY BYŁO
0
CIĘŻKO Z 10 BĘDZIE
0
CARLES PUYOL TO JEST OBRONA ŚWIATOWEJ KLASY
0
drugi Guardiola rośnie
0
dal bym wszystko żeby tam być i oglądać mecz BARCY
0
na alegro są koszulki z neymara za 124 zeta i ją kupuje :)
0
NIECH PRZYCHODZI DO NAS
0
fabregaz się nigdzie nie wybiera zostaje w BARCELONIE
0
BARCA WYGRA WYSOKO Z LECHIOM GDAŃSK
0
TAK TRZEBA GRAĆ
0
NIC NIE POMYŚLELI