0

nawet fajnie to wygląda :-)

0

polsat sport cały czas reklamy a zagraniczne stacje rozgrzewka

0

niema NEYMARA jaki lol

0

powinno być dobrze

0

0

WYGRASZ TO TITO

0

0

PUYOL RZĄDZI :)

0

100 lat Ronaldinho

0

TYLE CZEKAŁEM A TU BARCA NIE PRZYJEDZIE

0

git że podpiszą umowe

0

nie ogłosi bo odszedl

0

capello pokazuje że wygramy champions league i lige copa del rey

0

jeden z lepszych obrońców i za 14 milionów to wielka okazja

0

szkoda

0

Vista el Barca !

0

czemu mnie ktoś zminusował XAWI JEST LEPSZYM POMOCNIKIEM

0

Cesc i dobrze że zostajesz chociaż xavi jest lepszy

0

I DOBRZE ŻE CHCE ZOSTAĆ

0

KOŚCIELNY DOBRZE BY BYŁO

0

CIĘŻKO Z 10 BĘDZIE

0

CARLES PUYOL TO JEST OBRONA ŚWIATOWEJ KLASY

0

drugi Guardiola rośnie

0

dal bym wszystko żeby tam być i oglądać mecz BARCY

0

na alegro są koszulki z neymara za 124 zeta i ją kupuje :)

0

NIECH PRZYCHODZI DO NAS

0

fabregaz się nigdzie nie wybiera zostaje w BARCELONIE

0

BARCA WYGRA WYSOKO Z LECHIOM GDAŃSK

0

TAK TRZEBA GRAĆ

0

NIC NIE POMYŚLELI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?