0

DAVID VILLA RZUCALI SIE NA NIEGO NA PREZENTACJI

0

tak ma być

0

pogratulować XAVI

0

przyjdzie luiz i będzie git

0

CIEKAWE JAK MU PÓJDZIE W EVERTONIE

0

A MYŚLAŁEM ŻE PÓJDZIE DO MANCHESTERU A TU BAYERN SZKODA ŻE NIE ZOSTAŁ W BARCELONIE

0

BARCA TO FABREGAZ FABREGAZ TO BARCA CO NIE

0

MESSI I NEYMAR ATAK ZNAKOMITY O BY TAK DALEJ

0

trochę dużo sprzedaliśmy tego lata zawodników

0

kocham go że nam załatwił neymara

0

neymar będzie miał numer 11 i pewnie dużo bramek w La liga no i w champions league

0

wejdzi sobie w sezon u góry i tam jest sezon 13/14

0

piąta i czwarta jedna z lepszych ale druga mały dobrze też strzelił :)

0

Thiago Silva to ziomek musimy go mieć ale luiz ma dobre wolne

0

TYLKO Thiago Silva I OBRONA ZNAKOMITA

0

trzeba sie przejechać do nowego muzeum co nie

0

fabregas zakończy kariere w barcelonie

0

przynajmiej o 20 El Clasico i do tego pepsi i pzza

0

Thiago Silva jak nic musi u nas być

0

jakby nie było by kontuzji to by był w podstawowym składzie i grał dla barcy

0

barca wygra wysoko z Lechia Gdańsk trzeba trenować na mecz

0

fajnie napisali

0

hahaha nie dostaniesz Thiago

0

lubie go i powinien więcej grać

0

tak ma być

0

Eto'o mógł zostać a nie iść do interu szkoda bo dobrze strzelał dla barcy

0

obrona powina wyglondać dani alves puyol silwa talba dawid luis

0

WEDŁUG MNIE POWINIEN ZOSTAĆ JESZCZE JEDEN SEZON

0

GRUBY5579 TO BYŁO DOBRE

0

troche mało jak na tak dobrego piłkarza szkoda DAVIDA ZE ODSZEDŁ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?