fcb MESSI10
Dołączył/a: czerwiec 2013
FC BARCELONA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DAVID VILLA RZUCALI SIE NA NIEGO NA PREZENTACJI
0
tak ma być
0
pogratulować XAVI
0
przyjdzie luiz i będzie git
0
CIEKAWE JAK MU PÓJDZIE W EVERTONIE
0
A MYŚLAŁEM ŻE PÓJDZIE DO MANCHESTERU A TU BAYERN SZKODA ŻE NIE ZOSTAŁ W BARCELONIE
0
BARCA TO FABREGAZ FABREGAZ TO BARCA CO NIE
0
MESSI I NEYMAR ATAK ZNAKOMITY O BY TAK DALEJ
0
trochę dużo sprzedaliśmy tego lata zawodników
0
kocham go że nam załatwił neymara
0
neymar będzie miał numer 11 i pewnie dużo bramek w La liga no i w champions league
0
wejdzi sobie w sezon u góry i tam jest sezon 13/14
0
piąta i czwarta jedna z lepszych ale druga mały dobrze też strzelił :)
0
Thiago Silva to ziomek musimy go mieć ale luiz ma dobre wolne
0
TYLKO Thiago Silva I OBRONA ZNAKOMITA
0
trzeba sie przejechać do nowego muzeum co nie
0
fabregas zakończy kariere w barcelonie
0
przynajmiej o 20 El Clasico i do tego pepsi i pzza
0
Thiago Silva jak nic musi u nas być
0
jakby nie było by kontuzji to by był w podstawowym składzie i grał dla barcy
0
barca wygra wysoko z Lechia Gdańsk trzeba trenować na mecz
0
fajnie napisali
0
hahaha nie dostaniesz Thiago
0
lubie go i powinien więcej grać
0
tak ma być
0
Eto'o mógł zostać a nie iść do interu szkoda bo dobrze strzelał dla barcy
0
obrona powina wyglondać dani alves puyol silwa talba dawid luis
0
WEDŁUG MNIE POWINIEN ZOSTAĆ JESZCZE JEDEN SEZON
0
GRUBY5579 TO BYŁO DOBRE
0
troche mało jak na tak dobrego piłkarza szkoda DAVIDA ZE ODSZEDŁ