0

Elvith

Pardon, literówka się wkradła :D

0

Szanuję Iniestę, mimo tego, że kibicuję Realowi, aczkolwiek Anders jest jednym z moich ulubionych piłkarzy. Widać, że poświęca się całkowicie grze w Barcelonie, za to należy mu się największy szacunek.

Pozdrawiam.

0

Nawet mi, kibicowi Realu, odejście Messiego z Barcy wydaje się czymś niemożliwym. On jest, obok Xaviego, Iniesty oraz Puyola, współczesną ikoną klubu. Składanie ofert za Leo również wydaje po prostu głupie, widać, że ten piłkarz ma Barcę w sercu i, że tu chce grać.

Pozdrawiam.

0

a jak za realem znaczy kórewskimi to odpisze tak: sama widzisz jak te twoje "rtenomowane" gazety pisza, jedni tak, drudzy tak, wiec kompromituj sie dalej powolujac sie nie, napisz do mnie jak wyczytasz ze neymar ma grac na ksiezycu
wojtekkk
Z Tobą nie ma co wymieniać komentarzy nawet. Wywiady, w których Neymar MÓWIŁ (gazeta nie mogłaby sobie sama tego napisać, ponieważ miałaby zagwarantowaną sprawę w sądzie) to czasopisma typu GQ (jest to bardzo renomowane czasopismo). Poza tym nie będę pisać do kogoś, kto nie ma nawet krzty szacunku do rywala.

0

żbik , jak wiezysz w takie wywiady i myslisz ze sa prawdziwe , hehhe to malo wiesz i tu zwrot po raz kolejny , odwolanie do twojej "madrosci" , oka , ja tez wole pogadac niz atakowac i byc atakowanym, zreszta oboje jestesmy za barca wiec jest oka:) tylko nie wierz w takie pierdoly co pisza w gazetach bo to w wiekszosci naprawde smieci sa. pozdrawiam :)
wojtekkk

Po raz kolejny dowiodłeś, że nie przeczytałeś mojego komentarza dokładnie. Ja nie jestem za Barcą, jestem kibicem Realu Madryt, ale posiadam ogromny szacunek do Twojego ulubionego klubu. Tak się składa, że wywiady, które przytoczyłam Neymar udzielił renomowanym gazetom.

Pozdrawiam

0

ty żbik,
o jakiej mądrości mowisz, widac ze sam jeje nie masz skoro powolujesz sie na pismakow:) to gdzie on chce isc i jakioe ma zamiary wie pewnie pare osob na swiecie a moze tylko on sam, od takiej gadki typu chce grac tam albo tam jeszcze bardzo daleko w 80% zmyslonych lub naciagnietych przez pismakow. A do tej reszty faktycznie jeszcze mu daleko, smieszy mnie Pele 9autorytet jak by nie bylo) ale sie wyglupil twerdzac ze neymar osiagnal wiecej niz Messi hehhe tez pewnie posiadl jakas madrosc, ale skad to nie wiem.......
wojtekkk

Zacytuj proszę w którym fragmencie komentarza powołałam się na pismaków. Są wywiady z Neymarem, w których mówi, że chce grać w FC Barcelona, następny wywiad "chcę grać dla Chelsea, przepraszam za odrzucenie ich oferty w zimowym okienku transferowym", "Mam podpisany kontrakt z Realem".

No i jeszcze jedna rzecz. Atakujesz mnie swoim komentarzem, a ja przyszłam pogadać kulturalnie.

0

Teraz nie chcą sprzedawać Neymara a w wakacje byli gotowi go puścić na 40-50 mln euro- co za tak młodego, aczkolwiek utalentowanego piłkarza, jest ceną prześmieszną. Z resztą sam Neymar nie wie czego chce, raz do Chelsea, raz do Was, raz do Realu. Chłopak ma talent, ale jest młody i głupi, w futbolu poza talentem liczy się też mądrość.
Żeby przewyższyć Waszego napastnika, tak okiem kibica Realu, Neymar MUSIAŁBY się przenieść do Europy, nie ma innej opcji, żeby stać się jednym z najlepszych piłkarzy świata, niekoniecznie musiałby się przenosić do La Liga, tylko oby nie zechciał zmarnować się w Anży Machaczkała. Z resztą do grona najlepszych piłkarzy świata (Ronaldo, Figo, Zidane, Carlos, Cristiano Ronaldo, Messi) bardzo Neymarowi daleko. Co z tego, że z Santosem zagra w finałach KMŚ, jak nie zdobył tak cennego doświadczenia jakim jest zwycięstwo LM?

Pozdrawiam.

0

Szkoda, że fani realu nie są tacy jak Di Stefano...
MessiTheBest

Nie wszyscy fani Realu nie są tacy jak Di Stefano.
Ja osobiście lubię popatrzeć na bramki Messiego, ale nie zachwycam się nimi jakoś szczególnie. Moim zdaniem trzeba być ślepym, żeby nie widzieć ogromnego talentu jaki posiada Wasz napastnik. Kibice RM, którzy twierdzą, że Messi nie strzela ładnych goli, to kibice, którzy są z moim ulubionym klubem od finału CdR, nie potrafią uszanować rywala.

Pozdrawiam.

0

kuba1991

Tylko pseudokibice Realu, nienawidzący Barcelony powiedzą, że Messi jest bez Xaviego oraz Iniesty niczym. Prawdziwy kibic Realu, czyli taki, który umie szanować rywala NIGDY tak nie powie. Sądzę, że na reprezentację Argentyny patrzy się przez pryzmat Barcy, przez co od samego Messiego wymaga się tego samego, co w klubie. Argentyna i Barcelona posiadają odmienne style gry, ponieważ ich cele również są odmienne. MŚ czy CA jest raz na cztery lata, a LM czy mistrzostwo La Liga można zdobywać co roku, więc w tych drugich rozgrywkach można pozwolić sobie na finezję gry. Nie zgodzę się z Tobą również w kwestii tego, że każdy gol Cristiano jest dołożeniem nogi, piłkarz mojego ulubionego klubu potrafi sobie wypracować sytuację bramkową, robi to nie tylko w Realu, robił to w Manchesterze United czy w Sportingu Lizbona. Ja bym nigdy nie powiedziała, że Messi jest bez Iniesty i Xaviego niczym, tylko zaślepiony człowiek tak powie.
Pozdrawiam.

0

Ja tu napiszę to samo, co cały czas próbuję wytłumaczyć pseudokibicom RM i pseudokibicom Waszego ukochanego klubu : Ronaldo i Messiego, moim zdaniem, nie ma co porównywać, ponieważ każdy z nich prezentuje inną technikę i styl gry. Ja, jako kibic RM, opowiedziałabym się za Cristiano, ale to wcale nie oznacza, że uważam, że Messi nie jest najlepszy. Moim zdaniem są to obecnie dwa najlepsi piłkarze świata.

A co do samego newsa, to Maradona mógłby się zdecydować, bo jeszcze w kwietniu odwiedzał ośrodek treningowy Realu i mówił, że to Ronaldo jest najlepszy.
Pozdrawiam.

0

BODŻER

Zakupiłam takową jakiś tydzień temu na Allegro.

0

Wingeiro

Ponieważ to są DOROŚLI ludzie.

0

Jestem kibicem RM i się z nim zgodzę. Wiecie dlaczego? Ponieważ Leo, przyznam, że jest o wiele skromniejszy od Ronaldo, również nie poczułby się wspaniale gdyby kibice przeciwnej drużyny zaczęli wykrzykiwać "Ronaldo! Ronaldo!". Ronaldo i Messi są obecnie najlepszymi piłkarzami świata i nie ma co się spierać, jeśli jest mecz Polska- Portugalia, idę się dobrze bawić, obejrzeć grę Polski i grę Ronaldo, taka sama sytuacja byłaby podczas meczu Polska-Argentyna.
Odnosząc się całkowicie do wypowiedzi Cristiano, po co Ci ludzie przychodzą na mecz Cypr-Portugalia, jeśli nie chcą patrzeć na grę Ronaldo?
Pozdrawiam.

0

Na mnie jako na kibica Waszego największego rywala nie powinno mieć to jakiegoś dużego wpływu. Jednak miałam to nieszczęście poznać co to znaczy zerwać więzadła w kolanie i jest to straszna sprawa. Więc jako kulutralna kibicka życzę Afellayowi powrotu do zdrowia!

0

Ronaldo: Jak Transfer to tylko do Barcy

Gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo wyznał iż klubem o którym marzy jest Fc Barcelona. hahahahaha

RequMKS

Z umiejętnością czytania ze zrozumieniem to u Ciebie chyba słabo. C.Ronaldo powiedział, że OSTATNIĄ transferową możliwością jest przejście do Waszego klubu.

0

Tak patrzę na tego Neymara i się zastanawiam czy nie iść do lodówki i nie sprawdzić czy go tam nie ma. Chłopak sam nie wie czego chce ( w lutym odrzucił ofertę Chelsea, potem mówił, że jak do Europy do tylko do Was, a w maju przepraszał Chelsea i mówił, że pragnie zagrać w barwach The Blues, nie dalej jak w sierpniu czytałam, że podpisał kontrakt z RM i w przyjdzie do Nas w zimowym okienku transferowym). Z resztą ta cena, którą woła za niego Santos jest śmieszna. Za tyle to można by było chcieć kupić młodego, aczkolwiek doświadczonego piłkarza.

0

Mimo, że jestem madridista to muszę napisać, że fajnie się taką rzecz ogląda, podoba mi się, że ten filmik został nagrany specjalnie dla Was i fajnie, że Wasz fanklub został przez nich zauważony. Pozytywnie rozwaliło mnie też "Visca Polska: :D

Pozdrawiam.

0

kacperfcb

Ja myślę, że kibice The Gunners już go znienawidzili- po cichu narazie. Miałam na myśli głównie to, że powinien się zachować jak mężczyzna- powiedzieć, że chce przejść do FC Barcelona, ale grać w meczach Arsenalu do sfinalizowania transferu. Jego zachowanie przypomina mi zachowanie dziecka, które nie dostało swojej zabawki.

0

kacperfcb

W sumie racja. Fabregas powinien powiedzieć głośne "Chcę odejść do Barcelony", ale nie powinien się fochować jak małe dziecko i nie jeździć na mecze.

0

kacperfcb

Nie mam takiej pewności. Ale gdy czytam o tym, że Hiszpan nie pojechał na mecz z FC Koeln, nie pojechał na azjatyckie tournee Arsenalu, to po prostu mam wątpliwości co do odbycia takiej rozmowy. :D

0

Moim zdaniem Arsenal boi się tego, co będzie po odejściu Cesca, ponieważ jest on jednym z podstawowych zawodników tego klubu. Pozwolę sobie również napisać, że nie podoba mi się zachowanie Hiszpana, Fabregas powinien usiąść i przeprowadzić poważną męską rozmowę z trenerem i zarządem londyńskiego klubu, bo bawienie się w nie jeżdżenie na mecze, nie jest zbyt poważnym zachowaniem.

Proszę, uszanujcie moje madryckie zdanie.

Pozdrawiam!

0

Mam takie pytanie do dobrze poinformowanych kibiców FCB : Czy Sergio Busquets ma dziewczynę?

0

Barcelono! rozwalcie Manchester.

0

Jako kulturalny kibic RM, szanujący rywala , gratuluję transferu, chłopak na pewno się u Was rozwinie.

Ale ja nie w tej sprawie, Wy mi powiedzcie, że istnieją jeszcze normalni, poważni, szanujący rywala sympatycy Barcy, bo jak tak czytam komentarze fanów FCB na rm.pl to płakać mi się chcę;/

0

Ja się pytam dlaczego w tej turniejowej Brazylii nie ma Hulka i Marcelo? Piłkarz RM nie symulował kontuzji, to nawet jakiś tam sztab medyczny potwierdził.

Ogólnie poziom Copa America jest tragiczny, 3 remisy, jedna wygrana ;/

0

OSGMarine

Powiem Ci tak.

Bramkarz - nie ma obaw bo akurat hiszpania ma chyba elite najlepszych bramkarzy. Reina, Valdes, Casillas, De Gea (jest skubany dobry nie zaprzeczycie), Diego Lopez, Iraizoz, Moya, Aranzubia. Kazdy z tych bramkarzy mogl by godnie zastapic kazdego. Co wiecej byli by mocnymi pkt wielu reprezentacji z czolowki.

Ramos i prawi obroncy - Miguel Torres, Iraola, Azpilicueta, Alberto Botia i Roberto Canella. TO JEST 5 PILKARZY ktorzy sa czalowka jezeli chodzi o prawa obrone w reprze hiszpanii. Niektorzy z nich to mistrzowie nizszych rocznikow i wazne ogniwa zespolow.

Xabi Alonso - tu jest chyba najlatwiej bo pomocnikow hiszpanie maja mnustwo. Wiec: David Silva, Fabregas, Javi Martinez, Javi Garcia, Jurado, De La Cuevas, Ander iCanales (wielkie talenty hiszpanskiej pilki) i Mikel Arteta. jest ich wiecej ale to sa pilkarze chyba z najwiekszym potencjalem.

Odwolam sie tez do wypowiedzi Casillasa ktory mowil ze La Roja to nie tylko Hiszpania poniewaz zespol powstaj juz na Euro 2008. A dalej dodal ze bylo wtedy tylko 3 pilakrzy Barçy. ALE Z REALU BYLO TYLKO 2 :) Czyli jeszcze mniej niz jest teraz. I widac ze Barça sie rozwija i ma wiecej do zaoferowania La Roji jak Bus,i ktory juz jest 1 zawodnikiem, i Pedro.

A osobiscie tez bym wolal zeby pilakrze realu odpuscili sobie psychopatyzm MURa i zaczeli sie znowu zachowywac jak ludzie nie jak zwierzeta sklonne zrobic wszystko z zazdrosci do kolegow z repry. santana10--> z ortografią to cienko u Ciebie co?? żeby była jasność teraz piłkarzy RM w reprezentacji jest pięciu czyli tylko o trzech mniej niż z Barcy. A poza tym weźcie się ogarnijcie z tym, że reprezentacja Hiszpanii do Barca, szczególnie barća_fan. Osobiście jestem zdania, że piłkarze o których tu mowa to przede wszystkim DOROŚLI ludzie i umieją ze sobą rozmawiać i grać.

0

ja mam takie jedno pytanie i proszę o obiektywną odpowiedź. czy Fabregas to jak, niektórzy tutaj piszą, tylko nazwisko? czy wciąż dobra technika? bo osobiście opowiadałabym się za tą pierwszą opcją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?