To działa w dwie strony,Katalończycy robią na złość Hiszpanom a Hiszpanie Im.Najwidoczniej Premier Hiszpanii nie ma co robić w swoim gabinecie,Hiszpania w kryzysie ekonomicznym a on o flagę się za przeproszeniem przypie***** Brak logiki w jego toku myślenia,Hiszpania państwo Europejskie które powinno szanować odłamy religijne,polityczne itd.
Moim najskromniejszym zdaniem Premier ma nieźle pod sufitem.
Bardzo dobry bramkarz,jego gra na przedpolu i linii jest jedną z najlepszych na świecie.Moim zdaniem ten transfer byłby mega trafną decyzją,jednak wszystko zależy od Chelsea i Mourinho.Co do transferów widziałbym w Barcelonie jeszcze Coutinho,Aguero i Deulofeu.
3/4 Katalonii nie czuje się Hiszpanami dlatego też chcą się odłączyć od Hiszpanii.Moim zdaniem Katalonia powinna odzyskać niepodległość.Co z tego że by nie było GD ale Katalończycy byli by szczęśliwi że mają swój kraj.To nie chodzi pod względem sportu ale dla dobra Katalończyków
Ta Drużyna jest od zawsze dotykana przeciwnościami losu,ale zawsze powstaje z kolan i dalej walczy.To jest najpiękniejsze że Gracze,Trenerzy Barcy byli,są i będą wielcy.Kochamy ich za to co robią na boisku,ale gdy się słyszy jak każdy staje za sobą murem poza boiskiem........to jest piękne :)
W końcu się doczekałem, ale i tak oceny nie są kompletne.
V.V. powinien dostać ( 7 ) ta interwencja w 89 min. była świetna tylko obrońcy nie zaasekurowali go i piłka po dobitce wpadła.
Dani w końcu chyba wraca nam do formy dużo szarpał z prawej strony jak w zeszłym sezonie, tutaj ocena bez zarzutu ( 7,5 )
Pique około 10 odbiorów, tym meczu nie miał za bardzo dużo przestrzeni na wyprowadzanie piłki Valladolid stało bardzo wysoko ( 8 )
Mascherano na początku miał dużo nerwowości ale stopniowo się rozkręcał ( 7 )
Alba był lepszy od Alvesa na swojej stronie prezentuje dobrą formę i równą ( 8 )
Sergio zdecydowanie najlepszy na boisku, cichy bohater cały czas kontrolował tępo i robił co do niego należało ( 9-ZM )
Xavi kontrolował tępo dużo podań jak zwykle na swoim równym poziomie ( 8 )
Thiago dużo walczył chciał piłkę oddał całe serce na tym meczu, ( 8 )
Pedro dużo wybiegał, poszarpał miał swoją okazje, Alexis to samo co Pedro walczył chciał piłkę miał okazje na początku meczu lecz nie zdążył do piłki, oby tym dwaj forma wróciła mają po ( 5 )
Messi dużo do przodu jak zwykle miał swoje okazje wykorzystał tylko jedną, ale dał drużynie dużo ( 8 )
Rezerwowi:
Villa chyba jak wlazł na boisko nie wiedział gdzie jest, najdłużej grał ze wszystkich rezerwowych i nic nie wniósł jeszcze osłabił zespół potrzebna jest mu duża ilość to widać mam nadzieję że na rundę rewanżową będzie miał formę z przed kontuzji ( 3 )
Iniesta pojawił się przytrzymał przy piłce, miał za mało czasu na jakąś fenomenalną akcje ( 6 )
Tello wlazł miał 6 kontaktów z piłką i strzelił przez minutę gry gola wielka zmiana ( 8,5 )
Komentarze
0
Jestem pewien że blask zajebistości Tiki Taki Barcy wróci ! Trzymam Kciuki Pany
0
To działa w dwie strony,Katalończycy robią na złość Hiszpanom a Hiszpanie Im.Najwidoczniej Premier Hiszpanii nie ma co robić w swoim gabinecie,Hiszpania w kryzysie ekonomicznym a on o flagę się za przeproszeniem przypie***** Brak logiki w jego toku myślenia,Hiszpania państwo Europejskie które powinno szanować odłamy religijne,polityczne itd.
Moim najskromniejszym zdaniem Premier ma nieźle pod sufitem.
!~ Visca Catalunya ~!
0
Bardzo dobry bramkarz,jego gra na przedpolu i linii jest jedną z najlepszych na świecie.Moim zdaniem ten transfer byłby mega trafną decyzją,jednak wszystko zależy od Chelsea i Mourinho.Co do transferów widziałbym w Barcelonie jeszcze Coutinho,Aguero i Deulofeu.
!~ Visca Barca ~!
0
Życzę nam wygrania Ligi Mistrzów i primera Division :D radości z pięknej gry Barcy w 2014 i zdrowia dla wszystkich Cules i piłkarzy
0
0
Ja to bym chciał na Bernabeu żeby upokorzyc real ,ale tez jak większośc jestem za innym stadionem.
FORCA BARCA
0
3/4 Katalonii nie czuje się Hiszpanami dlatego też chcą się odłączyć od Hiszpanii.Moim zdaniem Katalonia powinna odzyskać niepodległość.Co z tego że by nie było GD ale Katalończycy byli by szczęśliwi że mają swój kraj.To nie chodzi pod względem sportu ale dla dobra Katalończyków
!!!Visca Catalunya!!!
0
Ta Drużyna jest od zawsze dotykana przeciwnościami losu,ale zawsze powstaje z kolan i dalej walczy.To jest najpiękniejsze że Gracze,Trenerzy Barcy byli,są i będą wielcy.Kochamy ich za to co robią na boisku,ale gdy się słyszy jak każdy staje za sobą murem poza boiskiem........to jest piękne :)
!!!VeB!!!
0
Niektórzy ludzie są pojebani
0
W końcu się doczekałem, ale i tak oceny nie są kompletne.
V.V. powinien dostać ( 7 ) ta interwencja w 89 min. była świetna tylko obrońcy nie zaasekurowali go i piłka po dobitce wpadła.
Dani w końcu chyba wraca nam do formy dużo szarpał z prawej strony jak w zeszłym sezonie, tutaj ocena bez zarzutu ( 7,5 )
Pique około 10 odbiorów, tym meczu nie miał za bardzo dużo przestrzeni na wyprowadzanie piłki Valladolid stało bardzo wysoko ( 8 )
Mascherano na początku miał dużo nerwowości ale stopniowo się rozkręcał ( 7 )
Alba był lepszy od Alvesa na swojej stronie prezentuje dobrą formę i równą ( 8 )
Sergio zdecydowanie najlepszy na boisku, cichy bohater cały czas kontrolował tępo i robił co do niego należało ( 9-ZM )
Xavi kontrolował tępo dużo podań jak zwykle na swoim równym poziomie ( 8 )
Thiago dużo walczył chciał piłkę oddał całe serce na tym meczu, ( 8 )
Pedro dużo wybiegał, poszarpał miał swoją okazje, Alexis to samo co Pedro walczył chciał piłkę miał okazje na początku meczu lecz nie zdążył do piłki, oby tym dwaj forma wróciła mają po ( 5 )
Messi dużo do przodu jak zwykle miał swoje okazje wykorzystał tylko jedną, ale dał drużynie dużo ( 8 )
Rezerwowi:
Villa chyba jak wlazł na boisko nie wiedział gdzie jest, najdłużej grał ze wszystkich rezerwowych i nic nie wniósł jeszcze osłabił zespół potrzebna jest mu duża ilość to widać mam nadzieję że na rundę rewanżową będzie miał formę z przed kontuzji ( 3 )
Iniesta pojawił się przytrzymał przy piłce, miał za mało czasu na jakąś fenomenalną akcje ( 6 )
Tello wlazł miał 6 kontaktów z piłką i strzelił przez minutę gry gola wielka zmiana ( 8,5 )