0

Jestem pewien że blask zajebistości Tiki Taki Barcy wróci ! Trzymam Kciuki Pany

0

To działa w dwie strony,Katalończycy robią na złość Hiszpanom a Hiszpanie Im.Najwidoczniej Premier Hiszpanii nie ma co robić w swoim gabinecie,Hiszpania w kryzysie ekonomicznym a on o flagę się za przeproszeniem przypie***** Brak logiki w jego toku myślenia,Hiszpania państwo Europejskie które powinno szanować odłamy religijne,polityczne itd.
Moim najskromniejszym zdaniem Premier ma nieźle pod sufitem.

!~ Visca Catalunya ~!

0

Bardzo dobry bramkarz,jego gra na przedpolu i linii jest jedną z najlepszych na świecie.Moim zdaniem ten transfer byłby mega trafną decyzją,jednak wszystko zależy od Chelsea i Mourinho.Co do transferów widziałbym w Barcelonie jeszcze Coutinho,Aguero i Deulofeu.

!~ Visca Barca ~!

0

Życzę nam wygrania Ligi Mistrzów i primera Division :D radości z pięknej gry Barcy w 2014 i zdrowia dla wszystkich Cules i piłkarzy

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawi mnie co on krzyczał do ławki rezerwowych :D

0

Dobra redakcja naprawiła dziękujemy :D

0

Alba w wyjściowej i na Ławce :O

0

Zobaczymy jak nowi zawodnicy Realu się zaaklimatyzują w Madrycie :) Ja sądzę że pod wodzą Martino będziemy wielcy,może nawet więksi niż za ery Guradioli.Tata porobi na pewno wzmocnienia na ten sezon.

0

Mam nadzieje że sprawa zakontraktowania trenera wyjaśni się już dziś.Powodzenia Martino :)


!!!Visca Barca y Visca Catalunya!!!

0

W naszych głowach od najmłodszych lat,granatowo-bordowy świat.....
Duma Pomorza jest tylko jedna ;)
Ale co do Barcy,zagrają dobry mecz....na najwyższych obrotach on nie będzie :) Lechia to nie przeciwnik dla Blaugrany.Mogą zagrać juniorami a i tak wygrają mecz.


!!!VeB!!!

0

Ta Drużyna jest od zawsze dotykana przeciwnościami losu,ale zawsze powstaje z kolan i dalej walczy.To jest najpiękniejsze że Gracze,Trenerzy Barcy byli,są i będą wielcy.Kochamy ich za to co robią na boisku,ale gdy się słyszy jak każdy staje za sobą murem poza boiskiem........to jest piękne :)


!!!VeB!!!

0

Dużym atutem dla nas by był Sergio.Jego gra głową,wprowadzenie piłki dają dużo do myślenia.Przydałby się taki gracz jak on.Jestem za tym transferem ,ale jest mało prawdopodobne że przejdzie On do Nas.

!!!VeB!!!

0

De Gea najlepszy wybór, marzę że przyjdzie do nas .
Niech nie pier*oli że jego miastem to Madryt w Barcelonie dobrze by go przyjęli kibice i sama drużyna :)

!!!VeB!!!

0

Prawda trzeba za przeproszeniem pierdolnąć w pozytywnym znaczeniu tego słowa Hymn tak żeby mieli piłkarze Milanu galaretę w nogach :D
Jazda z nimi stać nas na wszystko i miejmy nadzieję że wygramy i awansujemy .

!!!VeB!!!

0

Jazda panowie jazda !!!



!!!VeB!!!

0

Przypominam Messi nie gra w "getbola" tylko z drużyną w której każdy zawodnik może przesadzić o losach meczu. Barca musi zagrać kolektywnie zespołowo wtedy zwyciężą ten mecz, a w jakim wyniku okaże się jutro .

!!!VeB!!!

0

" Wiara czyni cuda " Jazda Barca z nimi pokażcie że macie coś do udowodnienia oprócz La Ligi, że chcecie coś wygrać, a tym czymś to srebrny puchar Ligi Mistrzów :)
Jedna wiara jedna duma Barcelona Moja chluba .

!!!VeB!!!

0

Taki przekaz na pewno bardziej zmotywuje naszych graczy .
Mam nadzieje że wygramy ten dwumecz .
Szykuje się historyczna remontada :D

!!!VeB!!!

0

Ta flaga Hiszpanii nie pasuje do graczy Katalonii !
Panowie by to zmienili na katalońską flagę :)


!!!VeB!!!

0

Te słowa cieszą jeszcze od jednego z najlepszych lewych obrońców w historii piłki nożnej , ale na Milan trzeba wyjść z koncentracją i determinacją.
Mam nadzieje na awans do dalszej rundy, Barca musi pokazać charakter we wtorkowym meczu , ale także dziś z Deportivo .

!!!VeB!!!

0

Fajnie by było jakby Camp Nou ciągle śpiewało i huczało na każdym meczu , irytuje mnie czasami cisza u nas.
Poda ktoś te linki dotyczące Boixos???

!!!VeB!!!

0

xavi890 nas zbytnio nie obchodzi co ty masz a czego nie masz :)
Pozdrawiam


!!!VeB!!!

0

Scorpion222 idź może pograj w Fifę, tam sobie obronę ustawiaj.
Pozdrawiam :)


!!!VeB!!!

0

Nieważne jaki skład, ważne żebyśmy wygrali w dobrym stylu. Ten mecz trzeba wygrać bo Getafe jest strasznie osłabione. Liczę na dużo bramek w wykonaniu Barcy i żeby Victor nie miał pracy dzisiaj.

!!!VeB!!!

0

Figo, kapitan naszego statku zwanym Barcą opuścił statek jako pierwszy. Nigdy nie wybaczę mu za to co on zrobił. Wolał pieniądze niż reputacje całego świata Cules. Zapewniał że nie odejdzie do Realu. I co zobaczył liczbę zer i sobie poszedł jak gdyby nic. Lepiej zapomnijmy o tym graczu niema sensu hejtowania go. Enrique to co innego, wolał grać w klubie gdzie go chcieli nie to co w Realu.

0

Jeden z najlepszych meczów w historii Victora, gdyby nie nasz portero to możliwe by było przegranie tego meczu.


!!!VeB!!!

0

Musimy wykorzystać przewagę formy i braki kadrowe Realu.Real gra nierówno w tym sezonie, nie może ustabilizować formy. Grają słabe mecze ale także i wielkie. Barca na pewno jedzie tam po zwycięstwo jak zawsze, ale Real to gigantyczny klub i się postawi Barcelonie.



!!!VeB!!!

0

Fajnie krzyczą komentatorzy, szkoda że u nas takich nie ma emocji w komentowaniu.


!!!VeB!!!

0

Oby zrewanżowali się za porażkę w Madrycie !!!



!!!VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?